USTA; “YOĞUN BİR HAFTA GEÇİRDİK”

USTA; “YOĞUN BİR HAFTA GEÇİRDİK”

MHP Merkez İlçe Başkanı Denizhan Usta, bir haftalık periyodu değerlendirdi. Usta, Pazar günü ise Samsun Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenecek mitingde olacaklarını kaydetti.

Milliyetçi Hareket Partisi Giresun Merkez İlçe Başkanı Denizhan Usta, geride kalan bir haftalık süreci değerlendirdi.

Pazartesi günü itibariyle İl ve Merkez İlçe teşkilatıyla birlikte bazı ziyaretler gerçekleştirdiklerini kaydeden Usta, “Genel Başkanımız Sn. Devlet Bahçeli’nin işaret ettiği yolda çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her fırsatta hem vatandaşlarımızla hem şehrimizde ticaret faaliyeti gösteren esnafımızla hem de şehrimizin değerli isimleriyle bir araya gelmeyi sürdürüyoruz. Hafta başından bu yana Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyemiz Volkan Dudu, İl Başkanımız Ertuğrul Gazi Konal, İl ve Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyelerimizle birlikte yeniden Giresun Ticaret Borsası Başkanı seçilen Hamza Bölük başkanımızı ve yönetimini, Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Hasan Çakırmelikoğlu’nu, şehrimizde yeni göreve başlayan Giresun Jandarma Bölge Komutanımız Tümgeneral Selçuk Yıldırım ve Giresun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanımız, değerli büyüğümüz Ali Kara abimizi ziyaret ettik. Bu şehir hepimizin. O yüzden istişareye ve ortak akıla önem veriyoruz. Bu doğrultuda da ziyaretlerimizi sürdüreceğiz. Bizlere layıkıyla misafirperverlik gösteren değerli başkanlarımıza ve komutanımıza teşekkür ediyorum.” dedi.

Usta, bir hafta içerisinde iki kez de şehirde Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcılarını ağırladıklarını anımsatarak, “ Sn. Yaşar Yıldırım ve Sn. İsmail Faruk Aksu teşkilatımızla bir araya gelerek, iyi bir istişare gerçekleştirdik. Kendilerine şehrimize gösterdikleri ilgi için şükranlarımı sunuyorum.” diye konuştu.

Giresun teşkilata olarak Pazar günü Samsun Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenecek ‘2023’e Doğru Aday Belli Karar Net Samsun Mitingi’nde olacaklarının altını çizen Usta, “Tüm hemşehrilerimizi Cumhuriyet Meydanı’na bekliyoruz. İnşallah Pazar günü saat 15.00’da birliğimizi ve beraberliğimiz perçinleştirerek, yolumuza emin adımlarla ilerleyeceğiz.” İfadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?