UZUNALİOĞLU’NDAN MONTAJ VİDEO TEPKİSİ

UZUNALİOĞLU’NDAN MONTAJ VİDEO TEPKİSİ

UZUNALİOĞLU: MONTAJ VİDEOLARLA ALGI YAPILIYOR

CHP Giresun İl Başkanı Av. Gültekin Uzunalioğlu yaptığı açıklamada “Vatanını seven sandığa gelsin, Kılıçdaroğlu kazanacak, Türkiye kazanacak” dedi.

Uzunalioğlu  “28 Mayıs’ta yapılacak olan seçim değil  rederandumdur. Karanlıkla aydınlığın referandumudur. İyilik ile kötülüğün referandumudur.Bir yanda adaletsizlik var, bir yanda hak, hukuk, adalet. Bir yanda bilim, bir yanda karanlık.

Bu seçim sürecinde maalesef montaj videolar düzenlendi, yalan afişler hazırlatıldı, milyonlarının gözünün içine bakarak yalanlar söylendi. Bize terörist ve terörle işbirliği  yalanı atanlar önce kendilerine bakacak. Kim T.C. tabelalarını kaldırdı, Kim milliyetçiliğin her türlüsünü ayaklar altına aldım dedi, Kim megri megri diye konser verdi, Kim haburda sınır kapısında çadır mahkemeleri kurdu, kim Oslo ve Dolmabahçe de terör örgütleri ile görüşmeler düzenledi, kim terör örgütü liderine sayın diye hitap etti, o malum parti ve terör artıkları kimlerin listelerinden girdi? Fetö liderine kim milyonların önünde “sıla hasreti çekenleri yanımızda görmek istiyoruz” dedi.

Terörün de teröristin de Allah belasını versin. Terör ile asla katiyen bir bağımız yok, olamaz da. Bu ülkenin vicdanlı ve sağduyulu tüm yurttaşlarının oyuna talibiz.

Hak, Hukuk , Adalet gelsin, Fındık 4 dolardan fazla etsin, ekonomiyi güven duyulan hale gelsin diye mücadele ediyoruz. Bunu başarmak için Sayın Kılıçdaroğlu’nu Cumhurbaşkanı yapmalıyız.

Sizlerle birlikte KAZANACAĞIZ ve bu ülkeye birlikte huzuru, bolluğu, sevgiyi ve adaleti getireceğiz.”dedi.

Haber Merkezi

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?