Vali Sarıfakıoğulları’ndan Gündem’e Ziyaret

Vali Sarıfakıoğulları’ndan Gündem’e Ziyaret

İlimizin yeni Valisi Harun Sarıfakıoğulları, gazetemizin yöneticileri,köşe yazarları ve çalışanları ile fikir alışverişinde bulundu.

Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları,Gündem Gazetesini ziyaret ederek köşe yazarları ve gazete yetkilileri ile fikir alışverişinde bulundu.

Ziyarete Valilik Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Ömer Tekin de eşlik ederken, Vali Sarıfakıoğulları yerel basının önemine vurgu yaptı.

Gazetemiz Onursal sahibi Harun Cici, “Sayın Valim, kısa süre içinde şehir ile bütünleşti. İlin sorunlarının çözümü ve şehri tanıma ve problemlerini tespit etme gayretini taktirle izliyoruz. Giresun halkı olarak, her yönüyle Sayın Valimizin yanında olmalıyız. Sayın Valimiz Harun Sarıfakıoğulları’nın gazetemizi ziyareti, çalışanlarımız ve yazarlarımızı onurlandırmıştır. Ben Avrupa’da yaşıyorum. Sayın Valimizde, Avrupalı idarecilerdeki, bilgi, birikim ve nezaketi gördüm. Umarım uzun süre ilimizde kalır” diye konuştu.

ÇITLAKOĞLU TEBRİK ETTİ

Ziyareti değerlendiren köşe yazarlarımızdan Ahmed Çıtlakoğlu, “Sayın Valimiz Giresun’a geldiği ilk günden itibaren farklı bir vali profili çiziyor. Gazeteleri ziyareti de bu farklılığın bir parçasıydı. Özellikle kamuoyunun sesi konumundaki basına verdiği bu değer ve nezaket, tebrik ve taktire şayan bir olaydır. Bu gelecek günlerde ilimize hizmet anlamında katkı sağlayacaktır.İlin sorunlarının istişaresine fırsat vermiştir”dedi.

Ziyarete; gazetemiz Onursal sahibi ,işadamı Harun Cici,Yazıişleri Müdürümüz Bekir Bayram, köşe yazarlarımızdan, Abdullah Keskin, Ahmed Çıtlakoğlu,Yalçın Korkmaz,Hatice Satgun,İbrahim Balcıoğlu,Yıldırım Kirez,Fatma Uğurlu ve gazeteci arkadaşımız Gönül Aydın eşlik etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?