Vali Sarıfakıoğulları köylerde vatandaşlarla buluşuyor

Vali Sarıfakıoğulları köylerde vatandaşlarla buluşuyor

Giresun Valisi Harun Sarıfakı-oğulları, köylerde vatandaşla buluş-ma toplantılarına devam ediyor. Vali Sarıfakıoğulları, bu hafta Çarşamba günü Merkez Ambaralan, Akçalı ve Güneyköy köyü sakinleriyle buluşacak.
Giresun Valiliğinden yapılan açıklamada, “12 Eylül Çarşamba günü saat 10:00’da Valilikte gerçekleştirilecek vatandaşla buluşma toplantısı, saat 13:30’da Giresun Merkez Ambaralan Köyü Muhtar ve köy sakinleri ile Ambaralan Köy Konağında, saat 15:00’de Akçalı Köyü Muhtar ve köy sakinleri ile Akçalı Köy Konağında, 16:30’da Güneyköy Köyü Muhtar ve köy sakinleri ile Güneyköy Köy Konağında yapılacak toplantılarla devam edecek.
Giresun Valiliğindeki Vatandaş Buluşması 12 Eylül Çarşamba günü saat 10:00’de başlayacak olup, ardından aynı gün Vali Harun Sarıfakıoğulları başkanlığında saat 13:30’da Merkez Ambaralan, saat 15:00’de Akçalı ve 16:30’da Güneyköy Köyü Muhtar ve köy sakinleri ile yapılacak toplantılarla devam edecek.
“Vatandaş Buluşmaları” adıyla yapılacak halk günlerine katılacak olan doğrudan istek, şikâyet ve önerilerini dile getirebileceklerdir.
Vatandaş buluşmalarının amacı; vatandaşlarımızın istek, öneri ve şikayet gibi başvurularını, Valiliğe veya ilgili idari birimlere müracaatlarını beklenmeden, doğrudan temas kurmak suretiyle, toplumun tüm kesimlerine daha geniş bir şekilde ulaşılmasıdır” denildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?