Vali Sarıfakıoğulları, Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Vali Sarıfakıoğulları, Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Vali Harun Sarıfakıoğulları, yeni yıl öncesi muhtarlarla bir araya gelerek, ihtiyaç ve taleplerini dinledi.
Valilik Konferans Salonunda yapılan toplantıda, bir konuşma yapan Vali Sarıfakıoğulları, herkesin makam mevkiine bakmadan her zaman ulaşılabilir olması gerektiğini belirterek, bunun için tüm muhtarlarda telefon numarasının bulunduğunu söyledi. Muhtarlarla sık sık bir araya gelmeye çalıştığını belirten Vali Sarıfakıoğulları, “Sizlerle sıklıkla bir araya geldiğimiz gibi zaman zaman sizlerle birebir de görüşüyoruz. Bundan sonra ayın birinci ve üçüncü pazartesi günleri Vali Yardımcımız başkanlığında genel sekreterimiz, genel sekreter yardımcımız, yol ve su müdürlerimiz, yine sosyal yardımlaşma vakfı müdürümüz nezdinde bir toplantı icra edeceğiz.
Bu toplantıların bir kısmına bende iştirak edeceğim. Arzu ediyoruz ki varsa sıkıntılar bunları ortaya koymak arzusundayız. Her zaman ulaşılabiliriz. Telefon numaram da siz muhtarlarımızda var. Problemlerimizi ilgili birimlere anlattığımız ölçüde çözme imkânlarının da daha kolay olacağını düşünüyorum. İrtibatsızlık olursa sıkıntılı şeyler olur. Hepinize çalışmalarınız için teşekkür eder, kolaylıklar dilerim” dedi.
Konuşmanın ardından muhtarlar merkez köy ve mahallelerin ihtiyaç ve eksiklikleriyle ilgili taleplerini iletti.
Toplantıda ayrıca muhtarlar arasından mütevelli heyeti için; 1 mahalle 1 de köy muhtarı olmak üzere 2 üye seçimi gerçekleştirildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?