Vali Sarıfakıoğulları’ndan Geçici Konaklama alanında inceleme

Vali Sarıfakıoğulları’ndan Geçici Konaklama alanında inceleme

Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları, Giresun İl Özel İdaresi tarafından mevsimlik işçiler için yaptırılan geçici konaklama yerinde incelemede bulundu.
Giresun Merkez Aksu Mahallesindeki mevsimlik tarım işçilerini konaklama alanını ziyaret eden Vali Sarıfakıoğulları, konaklama alanında kalan mevsimlik fındık işçileri ile sohbet etti.

Konaklama merkezinde kalan tarım işçilerinin taleplerini dinleyen Vali Sarıfakıoğulları, ihtiyaçlarının karşılanması ve sıkıntıların giderilmesi noktasında tarım işçileri ile karşılıklı fikir alış-verişinde bulundu.
Tarım işçileri, Giresun Valiliği tarafından kendilerine gösterilen konaklama alanı ve sunulan hizmetten son derece memnun olduklarını ifade ederek, Vali Sarıfakıoğulları’na şükranlarını iletti.
Vali Sarıfakıoğulları’na mevsimlik işçiler için yaptırılan geçici konaklama merkezi hakkında bilgi veren Giresun İl Özel İdaresi Genel Sekreteri ve İl Özel İdaresi Personel A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Taşkın, 100 kişinin aynı anda ağırlanabileceği geçici konaklama merkezinde; 4’er kişilik 20 barınak.
İçerisinde yemekhane, dinlenme ve TV salonu bulunan 2 adet sahra çadırı, 4 erkek ve 4 kadın olmak üzere 8 adet duş, 4 erkek, 4 kadın olmak üzere 8 adet tuvalet, bir bayan, bir erkek olmak üzere 2 mescid, çamaşırhane, çay ocağı, çocuk oyun parkı ve 3 adet dinlenme kamelyası bulunduğunu söyledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?