Vali Serdengeçti, Şehit Özdemir’in Ailesini Ziyaret Etti

Vali Serdengeçti, Şehit Özdemir’in Ailesini Ziyaret Etti

Vali Mehmet Fatih Serdengeçti, Şehit Jandarma Onbaşı Özgün Özdemir’in ailesinin Espiye ilçesindeki evlerinde misafir oldu.

Her hafta şehit ailelerine, gazi ve engellilere yönelik düzenli aile ziyaretleri gerçekleştiren Vali Serdengeçti, Şehit ailelerimiz, gazi ve engellilerimizin unutulmadığını, Devletimizin her zaman onların yanlarında olduğunu gösteriyor.

Vali Serdengeçti, bu kapsamda Espiye ilçesinde gerçekleştirdiği ziyarette şehidin annesi Şazimet Özdemir ve kardeşleriyle bir araya gelerek bir süre sohbet etti. Ziyarette, Şehidimizin kahramanlığını ve fedakârlığını anlatan Vali Serdengeçti, devletin her zaman şehit ailelerinin yanında olduğunu söyledi.

Şehidin annesi Şazimet Özdemir’e çiçek takdim eden Vali Serdengeçti, yaptığı paylaşımda “1992 senesinde Hakkari/Şemdinli’de şehit olan J. Onb. Özgün Özdemir’in kıymetli ailesini ziyaret ettik, hâl ve hatırlarını sorduk, hayır dualarını istedik. Aziz şehidimizin ruhu şâd olsun.” ifadelerini kullandı.

Şehit Jandarma Onbaşı Özgün Özdemir, 13 Eylül 1992 tarihinde Hakkari Şemdinli’de bölücü terör örgütü mensuplarının düzenlediği silahlı saldırı sonucu şehit olmuştu.

Haber: Hakan Çelebi

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?