VALİLER TEK YUMRUK..

VALİLER TEK YUMRUK..

Vali Harun Sarıfakıoğulları, Koronavirüs (Covid-19) pandemi salgını ile mücadele konusunun ele alındığı Valiler toplantısına katıldı.
Vali Sarıfakıoğulları, Koronavirüs (Covid-19) pandemi salgını ile mücadele kapsamında bölgesel bazda neler yapılabileceği konularını görüşmek üzere 19 Nisan Pazar günü Rize Valiliğinde, Doğu Karadeniz’in sahil illerindeki bir araya geldi.
Pandemi salgını ile mücadele sürecinde, illerdeki sorumlu Vali Yardımcılarımın da hazır bulunduğu toplantıda, iller arasındaki eşgüdüm, koordinasyon ve ortak mücadeleye ilişkin çalışmalar ile Karadeniz Sahil yolundaki kontrol ve uygulama noktaları başta olmak üzere pek çok konu üzerinde karşılıklı fikir alışverişi yapıldı.
“Birlikte Başaracağız” sloganından hareketle, koronavirüs salgını ile mücadele de pek çok ortak alanların bulunduğu Doğu Karadeniz Bölgesindeki illerin Valileri, bölgesel konularda birlikte hareket etme ve bundan sonraki süreçte de iletişime devam etme kararı aldılar.
Rize Valisi Kemal Çeber’in ev sahipliği yaptığı toplantıya; Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları, Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu ve Artvin Valisi Yılmaz Doruk katıldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?