VATANDAŞLARIMIZA HİZMET İÇİN HİÇ BİR FEDAKÂRLIKTAN KAÇINMIYORUZ

VATANDAŞLARIMIZA HİZMET İÇİN HİÇ BİR FEDAKÂRLIKTAN KAÇINMIYORUZ

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu saha çalışmalarını denetleyerek, yapılan hizmetleri yerinde incelemeye devam ediyor

Başkan Şenlikoğlu; Gedikkaya Mahallesi Gedikkaya Caddesi’nde yürütülen altyapı çalışmalarını, Aydınlar Mahallesi 75 Nolu Sokak’ta yapılan çalışmaları ve Gedikkaya Mahallesi Nihatbey Caddesi’nde devam eden kaldırım çalışmasını incelerken, Aksu Mahallesi Cem Sokak ve yöresinde yürütülen çalışmaları da takip etti.

Çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi alan Başkan Aytekin Şenlikoğlu, sahada çalışan personele de kolaylıklar diledi.

Yapılan çalışmalarla ilgili bir değerlendirmede bulunan Başkan Şenlikoğlu: “Giresun’umuzun ihtiyacı olan çalışmaları ve hizmetleri üretmek üzere ekiplerimiz sahada çalışıyor. Hazırlanan projelerle ilgili çalışmalar plan ve programlara uygun biçimde devam ediyor. Ekiplerimiz devam eden çalışmaların belirlenen tarihte hizmete sunulması anlamında büyük gayret gösterirken, bizde Giresun Belediyesi olarak ihtiyaç duyulan hizmetleri en kaliteli biçimde yapmak ve insanımızın hizmetine sunmak için hiçbir fedakârlıktan kaçınmıyoruz” dedi.

Başkan Şenlikoğlu, saha gezisi esnasında esnafa hayırlı işler dileyip, samimi sohbetler de bulunurken vatandaşlarla da selamlaştı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar