Vekil, Kızı Zişan’ı Evlendirdi 

Vekil, Kızı Zişan’ı Evlendirdi 

Espiye Belediye Baskanı Mustafa Karadere, Üstün’ün mutlu gününe katıldı.

HABER: SEDAT KARAKAYA

İller Bankası Yönetim Kurulu Başkanı ve AK Parti 24. Dönem Gümüşhane Milletvekili Feramuz Üstün’ün kızı Zişan Üstün ile Kelkitli Ayhan Olgun’un oğlu Enes Olgun yapılan düğün töreniyle hayatlarını birleştirdi.

Dillere destan yapılan düğünde davetliler saatlerce oynarken gelin hanım ve damat beyin mutlulukları da gözlerinden okundu.

Düğünde gerek pasta kesilmesi gerekse gelin ve damada sunulan takıların merasiminde ise renkli görüntüler oluştu.

Düğünde ağırlıklı olarak potpori ve hareketli parçalar ardıardına seslendirilirken, düğünün ilerleyen dakikalarına doğru ise hava fişek gösterileri de düğüne damgasını vurdu.Törene sanat siyaset başta olmak üzere çeşitli meslek grubundan davetlilerde hazır bulundu.

Espiye Belediye Baskanı Mustafa Karadere, düğün merasimine katılarak mutluluklar diledi.Karadere,”Gelin hanım ve damat bey için en güzel ve en özel günlerden biri olan bu günde onların mutluluklarına ortak olmak kadar mutluluk verici bir şey olamaz.Darısı bütün bekarların başına”diyerek gelin ve damadı,sonrasında da ailelerini tebrik etti.Başkan Karadere daha sonra takısını da taktıktan sonra salondan ayrıldı.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?