Vergi Seferberliği

Vergi Seferberliği

İlin zirvesi vergi seferberliği başlattı.

Giresun Valisi Hasan Karahan, 28. Vergi Haftası çerçevesinde düzenlenen “Vatandaşlık Bilinci ve Vergi” konulu panele katıldı.

Giresun Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ile  Giresun Defterdarlığı tarafından , Şehit Ömer Halisdemir konferans salonunda düzenlenen panele, Vali Hasan Karahan, Milletvekili Cemal Öztürk, Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Coşkun, Defterdar Musa Koçulu, AK Parti İl Başkan yardımcısı Kenan Tatlı, Defterdarlık personeli ve öğrenciler katıldı.

İstiklal Marşı ve saygı duruşuyla başlayan panele konuşmacı olarak katılan İl Genel Meclis Başkanı A. Murşit Gürel, Giresun Vergi Dairesi Müdürü Celal Demir ve Giresun SMMMO Başkanı Fikri Çalcalı moderatör Giresun Üniversitesi Tirebolu İletişim Fakültesi Dekan V. Prof. Dr. Bayram Kaya’nın yönetiminde “Vatandaşlık Bilinci ve Vergi” konusunda katılımcıları bilgilendirdiler.

Panel sonunda “Giresun ve Vergi” konulu makaleyle dereceye giren öğrencilere ödülleri Vali Hasan Karahan, Milletvekili Cemal Öztürk, Rektör Prof. Dr. Cevdet Coşkun ve Defterdar Musa Koçulu tarafından verildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?