Yamak’tan, Taraftara Övgü

Yamak’tan, Taraftara Övgü

Giresunspor Başkan Yardımcısı Nahid Yamak, Giresunspor taraftarına kendilerine sağladıkları destekten dolayı teşekkür etti. Yamak,”Bizlere yalnız bırakmasınlar. Onlar bize katkı sağladıkça, yüzlerini güldürmeye devam edeceğiz” dedi.

Giresunspor Başkan Yardımcısı Nahid Yamak, Giresunspor taraftarına kendilerine sağladıkları destekten dolayı teşekkür ederek,”Bizlere yalnız bırakmasınlar. Onlar bize katkı sağladıkça, yüzlerini güldürmeye devam edeceğiz” dedi.

Yamak, yaptığı açıklamada, ligin ilk iki haftasında 4 puan aldıkları için mutlu olduklarını belirtti.

Altınordu maçının ardından çıkışlarını Balıkesir karşılaşmasıyla da sürdürmelerinin kendilerini gelecek haftalar için umtulandırdığını vurgulayan Yamak, şöyle konuştu:

“Altınordu karşılaşmasında son dakika golüyle galibiyeti kaçırmıştık. Balıkesir maçına 3 puan parolasıyla çıkmıştık. İyi mücadele ettik ve sonunda da sezonun ilk galibiyetini elde ettik”

Devre arasının takım içerisindeki eksikliklerin giderilmesi ve lige tam anlamıyla hazırlanılması noktasında önemli bir avantaj olacağını vurgulayan Yamak,”Lige tam olarak hazır değiliz. Bazı eksikliklerimiz var. Milil maç nedeniyle lige verilen ara burada bize önemli avantaj olacak. İyi çalışarak bu fırsatı değerlendireceğiz” diye konuştu.

TARAFTARA ÖVGÜLER YAĞDIRDI

Yamak, Balıkesirspor maçında doksan dakika Giresunspor’u destekleyen yeşil beyazlı taraftarlara teşekkür etti.

Giresunspor taraftarından takımlarına desteği sürdürmelerini isteyen Yamak, şunları ifade etti:

“Taraftarımıza bizi Balıkesir maçında yalnız bırakmadıkları için çok teşekkür ediyoruz. Muhteşem bir taraftar kitlemiz olduğunu bir kez daha herkese gösterdiler. Bizim amacımız her zaman bizi sevenleri sevindirmek. Mutluluğu da üzüntüyü de hep beraber yaşıyoruz. Giresunspor’un böyle bir duygusal yanı var. Kaybettiğimizde şehir olarak üzülüp, kazandığımızda şehir olarak seviniyoruz. Bizlere yanlız bırakmasınlar. Onlar bize katkı sağladıkça, yüzlerini güldürmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?