YAPACAK BİR ŞEY YOK

YAPACAK BİR ŞEY YOK

Giresunspor’un en güzel tanıtımı futboldan geçiyor. Giresun Ticaret ve Sanayi Odası bir fragman yaparak Giresun’un tarihi kültürünü doğasını denizini yansıtarak tanıtım yapmaya çalışmış. Bu Giresun’un öz değerinin fındık ve Giresunspor olduğunun farkına hâlâ varamamışlar. Neden buna değinilmemiş anlayamadım.
Yıllardır yazıyoruz, çiziyoruz. Bu şehrin bu gibi odalarından Giresunspor adına hiç ses çıkmıyor. Sıkıntı nerede? Her neyse biz işimize bakalım. Giresunspor’da yabancı sayısını düşürmek için yönetim hamleler atıyor. Son olarak Makedon oyuncu Zeri gönderildi. Takım için ilk devre itibarıyla faydalı olamayan Sery, Adama Ba ve Sait İdazza da kulübe maddi zarar vermeden gönderilmeye çalışılıyor.
Tüm bu olumlu tablonun yanında daha lig başlamadan söylenenlere üzülüyorum. Şimdi hatırlayalım. Bir seçim geçirdik. Toplumda uzlaşma sağlandı. Herhangi bir olumsuzluk da olmadı. Bu arada Yeşil beyaz kulüpte bazı kayda değer ama sonuçta sembolik olsa da değişiklikler oldu. Pek tabiki beklentilerde.
Nedir bunlar? Başkan ve arkadaşlarının yeni dönemde yaşanacak tüm kırgınlıkları ortadan kaldıracak ve herkesi kucaklayacak bir tutum gösteren ifadeleri beni ziyadesi ile memnun etti. Ben yeri gelir eleştiririm. Bunun üzerine basa basa söylüyorum. Yeri gelir karşısına çıkar bu ne kardeşim de derim.
Yazarak ve konuşarak bunu çözmek en doğrusu. Bu takımın durumu ortada ya yukarı ya aşağıda olmama adına mücadele edecek. Kabul etmiyorum deseniz bile bu böyle. Düşsün mü bunu mu istiyorsunuz.
Artık tutarsız bilgiler, sabah erken kalkanlardan beyanatlar, kuşkusuz eleştirileri de beraber getiriyor. Sermayesi sıfır olan zarar etmekten korkmaz. Onun için bırakın ileriye dönük neler yapılıyor bir görelim. Kime övgü yapsak hemen bir çıkarımı var diye soruluyor. Boş ver bile diyemiyoruz. Bu kavram bu şehirde böyle işliyor. Yapacak bir şey de yok. Esen kalın.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?