YARIŞMADA DERECE ALAN ÖĞRENCİLERE TABLET

YARIŞMADA DERECE ALAN ÖĞRENCİLERE TABLET

Tüketici Hakları ile ilgili açılan yarışmada ödül alan öğrencilere ödülleri Giresun Vali Yardımcısı Dr. Hasan Tanrıseven tarafından verildi. Karikatür ve resim dalında İl birincisi olan öğrencilere birer tablet hediye edildi.

Ticaret Bakanlığı, Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğü tarafından ortaokul ve lise öğrencileri arasında bilinçli tüketim ve tüketici hakları konusunda bilinçlendirmek amacıyla resim ve karikatür yarışması düzenlendi.

Ticaret Bakanlığı tarafından yapılan değerlendirme sonucunda, Ortaokullar arası resim yarışmasında Bulancak İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Aisha Lutfullina resim yarışmasında,  Hamdi Bozbağ Anadolu Lisesi öğrencisi Gülnisa Şahin karikatür dalında il birincisi seçildi. Yapılan törende öğrencilere ödülleri Vali Yardımcısı Dr. Hasan Tanrıseven tarafından verildi.

Ayrıca öğrencilerin öğretmenleri ve okulları da plaket ile ödüllendirildi. Bulancak İmam Hatip Ortaokulu resim öğretmeni Mine Şenol Artan, okul müdürü Dursun Ergüney,  Hamdi Bozbağ Anadolu Lisesi resim öğretmeni Zeynep Gültepe ve okul müdürü Azmi Bıçakçı’ya Giresun Milli Eğitim İl Müdürü Ertuğrul Tosunoğlu ve Giresun Ticaret İl Müdürü Ali Yıldırım tarafından plaketleri takdim edildi.

Vali Yardımcısı Dr. Hasan Tanrıseven, öğrencilerle birlikte öğretmen ve idarecileri de tebrik ederek, öğrencilere bundan sonraki yarışmalarda da başarılar diledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar