YAŞAYAN EFSANE İHSAN DOĞAN’DAN, AKDOĞAN’A TAM NOT..

YAŞAYAN EFSANE İHSAN DOĞAN’DAN, AKDOĞAN’A TAM NOT..

Genel seçimler için geriye sayım sürerken,MHP’de ciddi bir hareketlilik yaşanıyor.Dün Yeşilgiresun’da yer alan bir haberde Valilik Basın ve Halk İlişkiler eski Müdürü ve Giresun Valiliği Bilgi İşlem Müdürü Cahit Akdoğan’ın da ,MHP’den Milletvekili aday adayı olacağı kulislere düştü.

Akdoğan’ın son 30 yılda Giresun’da temas etmediği kişi sayısının  yok denecek kadar az olduğu ifade edilirken,MHP’nin kendisine listelerde yer vermesi halinde ciddi oy artışı sağlayacağı öne sürülüyor…Vali Atilla Koç ile Valilik’te göreve başlayan ve bu zamana kadar onalarca Vali ve bürokrat ile iz bırakacak denge ve başarı politikaları ile örnek olan Akdoğan ‘ın aday adaylığı ,MHP’nin efsane isimlerini de heyecanlandırdı.Rahmetli Türkeş’in Giresun’da ki sağ kolu olarak bilinen,duayen politikacı İhsan Doğan,Haberi okuyunca oldukça mutlu olduğunu söyledi

Akdoğan’ın devlet tecrübesinin bu bölgede ki çok az insanda olduğunu anlatan Doğan”Şayet Genel Başkanımız ve lider kadromuz ile tabanımız uygun görürse,Cahit bey ,Ankara’da ziyadesiyle hizmet eder ve Giresun’un acil sorunlarının çözümü için ciddi mesafeler alır”şeklinde konuştu..

Rahmetli Başbuğ Alparslan Türkeş’in yakın dava arkadaşı ve MHP’nin Duayen ismi müteahhit İhsan Doğan, “Akdoğan’ı 1975 yılından itibaren tanırım. Doğru, dürüst ve Çalışkan bir yapıya sahiptir .Basın olarak siz de biliyorsunuz ki görevini bugüne kadar en iyi şekilde yapmıştır. Geçmişte gazetelerden okumuştum. Bildiğim kadarıyla da üstün başarı belgesi ile de ödüllendirilmişti. Milletvekili adaylığı kendi bileceği bir iştir .Aday olmasını cani gönülden destekliyorum. Milletvekili seçilmesi durumunda ise ilimize en iyi hizmeti yapacağına inancım tamdır. kendisine başarılar diliyorum”dedi.

Haber: Mustafa Cici

Sosyal Medyada Paylaşın:

2 yorum

  1. Cahit Akdoğan olursa, çok iyi olur…
    Uzun yıllar Giresun bürokrasisinin içinde yer alan; bölgesini ve insanını iyi tanıyan bir kardeşimiz, bir ağabeyimiz olarak İlimize çok nitelikli kazanımlar sağlayacağı kuşkusuzdur. Birikimli nitelikli ve iletişime açık bir insandır.
    Cahit Akdoğan’ın adaylıkla ilgili haberi, haberin içinde de geçtiği gibi gerçekten heyecan verici. Umarım tahakkuk eder.
    Ben kendi adıma böyle bir gelişmeden çok memnun olur ve gurbetten de olsa elimden geldiği kadar heyecanla destek olmaya çalışırım…

  2. Cahit Reis , Giresun başta olmak üzere dışarıda sevilen bir abimiz. Yıllarca Valilikte çalışmış. halkın sorunlarıyla yakından ilgilenmiş. Mütevazi kimliğe sahip , çalışkan ve Gurbetteki hemşehrilerimizle içli dışlı bir abimiz. Rabbim yolunu ve bahtını açık etsin. Hakkında hayırlısı olur inşallah. Kazanan Giresun olur.Hemşwhrilerimiz olur.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?