YAVUZ AĞIRALİOĞLU’NA TAM PUAN

YAVUZ AĞIRALİOĞLU’NA TAM PUAN

İyi Parti Giresun İl Kongresi’nin yankıları sürerken,Genel Merkezin kongreye büyük ilgi göstermesi dikkat çekti
Giresun İl Kongresi için Parti Sözcüsü Yavuz Ağıralioğlu,Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs,Samsun Milletvekili Bedri Yaşar ve Artvin Kurucu İl Başkanı Filiz Uzun başta olmak üzere çok sayıda marka ismin Giresun’a gelmesi tabanda büyük moral oldu.
MDK Başkanı Ünzile Yüksel’in de Giresun’da olmasıyla,kongre adeta gövde gösterisine dönüştü.
Gerçekleştirilen kongrede etkin bir konuşma yapan İYİ Parti Sözcüsü YAVUZ AĞIRALİOĞLU “kürsülerde iyi şeyler söylemekle iyi bir siyasetçi olunmuyor. İyi bir siyasetçi kürsülerde söylediklerini, yolun başında söylediklerini yetki aldıklarında da yapabilme kabiliyeti gösterebilmesidir.” dedi.

Parti sözcüsü Ağıralioğlu; hükümetin milletin sorunlarını göz ardı ettiğini vurgulayarak; “Meyve ve sebze fiyatlarının yüksek olmasından, mutfakta tencere kaynamamasından şikayet eden vatandaşa ‘mevsiminde sebze tüketin’ diyen bir tarım bakanlarının ülkesinde yaşıyoruz. Doğalgaz faturaları önceki yıllara göre çok fazla geliyor diyen vatandaşa ‘doğalgaz vanasını düşürün’ diyen deha Bakanlar görmeye başladık. Zeka kriz arttıkça Kabinenin zekasında da bir gerileşme görmeye başladık.İyi Parti tüm anketlerde zirveye doğru yürüyor..Partimize büyük ilgi var.İyi Parti iktidara gelecek” dedi.
İl Başkanlığına seçilen Abdülkadir Eroğlu ise uzlaşı listesi konusunda emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?