YENİ BİR 15 TEMMUZ SALDIRISI (EKONOMİK SALDIRI)

YENİ BİR 15 TEMMUZ SALDIRISI (EKONOMİK SALDIRI)

Ülkemiz son yıllarda sunî olarak hazırlanan ve önümüze sürülen bir dar boğazdan geçiyor. O dar boğaz ülkemizde değil, ülkemizin geçeceği, gideceği yolları sıkan, daraltan, kumpaslar ve tuzaklar kuran türlü türlü hainlerin işbirliğinden kaynaklı olarak hazırlanan boğazdır… Bizler o dar boğazda yutkunmayı da biliriz, o dar boğazı hazırlayanları yutkunarak lağım çöplüğüne gömmeyi de biliriz, o dar boğaza onları sokmasını da biliriz evel Allah.
Ülkemizin bulunduğu coğrafik konum ve üzerinde yaşayan Türk Milleti’nin geçmişindeki kariyeri, her zamanki imanı, inancı ve kendine olan özgüveni, ayrıca topraklarımızın verimliliği ve gelecek yüzyıllardaki en güzel yaşam alanları coğrafyası içinde bulunması nedeniyle, ülkemizi gözlerine kestirdikleri bir av gibi görme yanılgısı içinde bulunan ebedî düşmanlarımız, ABD, İSRAİL başta olmak üzere diğer Avrupa ülkeleri, az zaman sonra gerçekleri gördüklerinde, Türk Milleti ve Türkiye Cumhuriyeti karşısında bir kez daha büyük bir yenilgi ve hezimete uğrayacaklardır.
Gücünü halktan alan bir yönetimde, gücünü Hak’tan alan bir millet mevcuttur.
Bu mevcut millet ölümü öldürmüş bir millettir. İnançları ve inandıkları doğrultuda canını seve seve, gözünü kırpmadan veren nice Fethi Sekin’ler, nice Eren Bülbül’ler, nice isimsiz kahramanlar şehit olmuş ve daha niceleri de içimizde yaşamaktadır.
FETÖ oyuncularının ve diğer tüm terörist grupların, ülkelerin gerek kendileri ve gerekse türevlerinin devletimize, milletimize ve geleceğimizin içine sirayet edişi geç te olsa fark edilmiştir.
Bunun karşısında milletimiz derhal direnişe geçmiş ve bu saldırıları 15 Temmuz Gecesinin sabahına dek başarıyla püskürtmüşlerdir. Bu yaşananlara oyun gözüyle bakanlar ne yazık ki gerçekleri şimdi geç de olsa anlamış bulunmaktadırlar. Ülkemiz üzerine hazırlanmış ve kurulmuş olan tuzaklar yüzyıllardır sürmektedir.
Geçmişte Haçlı düşmanlığı ne ise bugünkü düşmanlarımız da onlardır, daha başkaları değildirler.
Geçmişte bu saldırıların her türlüsünü yaptıkları gibi şimdi de hem fiziksel, hem psikolojik, hem ekonomik ve daha başka her türlü saldırılar içinde bulunmuşlar ve hala bulunmaktadırlar.
Şu anda da bu saldırıların yeni bir versiyonu olan ekonomik boyuttaki saldırısı ile karşı karşıya kalmış durumdayız.
Bizler eğer bir olur, birlik olur, alınan kararlara kararlılıkla uyum gösterir ve uyarsak, önümüze getirilen tüm engelleri aşacak ve yeni bir Diriliş Devleti olarak bu coğrafyada ayağa kalkacağız.
Yapılacak olan şey, devletimizin daima yanında olmak, devletimizi güçlü kılmak için ne gerekiyorsa onu yapmaktır.
Umarım kimse düşman safhında yer almak istemez. Çünkü o vakit, başımıza gelebilecek her türlü zararlar tüm ülkeyi etkileyecek olduğundan, kendi içimizdeki renklilikleri yaşama fırsatı dahi bulamamış olacağız.
Öyleyse yapmamız gereken, başımızı iki elimiz arasına alıp, Dünya’mızı şöyle bir göz önüne getirip, Dünya’daki yerimizi ve konumumuzu iyice algılayıp, ‘YA BİSMİLLAH’ diyerek ayağa kalkmak ve Devletimize dört elle sarılmak yardımcı olmaktır.

DÜNYA ÜLKELERİ ARASINDA ÜLKEMİZE DESTEĞİNİ VEREN NİCE ÜLKELER VARKEN, BİZİM BİZE SAHİP ÇIKMAMIZ EN BÜYÜK YANLIŞ VE DÜŞMANLIK OLUR..
BİZ BU VATANA SAHİP ÇIKARSAK BU VATAN GÜÇLENİR BİZ BU VATANA SAHİP ÇIKARSAK BU VATAN EBEDİ YAŞAR…

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?