YENİ BİR HİKAYE İÇİN …

YENİ BİR HİKAYE İÇİN …

TFF 3.Lig 2.grupta mücadele edecek olan  Eynesil Belediyespor’da  Teknik Direktör Hasan Uğur Kardal” “Herkesin izlemekten keyif alacağı bir takım yaratmak istiyoruz. İnatçı, savaşçı, saha içinde kaybetmeyi sevmeyen bir takım olacağız” dedi.

2022-2023 sezonunda TFF 3.Lig 2.grupta mücadele edecek olan ve Erzurum kampını tamamlayan Eynesil Belediyespor, Teknik Direktörü Hasan Uğur Kardal, Erzurum kampı sonrası değerlendirmelerde bulundu

Çalışmalarına Eynesil’de başlayan ve Erzurum’da devam eden verimli bir kamp süreci geçirdiklerini söyleyen  Hasan Uğur Kardal“Çok yoğun ama verimli bir kamp dönemi geçirdik. Genç oyuncuları görmek, onları değerlendirmek adına çalışmalarımız çok önce başlamıştı. 22 Temmuz’dan itibaren de takım halinde Eynesil’de bir kamp süreci yaşadık. 8 Ağustos’da da 2. etap diye düşündüğümüz Erzurum kampımız başlamıştı. Erzurum kampımız daha çok fiziksel çalışmaların yer aldığı ve lige hazırlanma adına verimli bir süreç oldu. Çok yoğun ama verimli bir kamp dönemi geçirdik. Hem genç oyuncularımız hem de yeni sezon öncesi takıma dahil olan oyuncularımıza iyi bir kamp geçirmelerini sağladık. Bu açıdan son derece olumlu bir kamp dönemi geçirdiğimizi söyleyebilirim. İyi yolda olduğumuzu düşünüyorum” diye konuştu.

“Kaybetmeyi sevmeyen bir takım olacağız”

Yeni sezonda futbolseverlere güzel bir takım izlettirmek istediklerini de vurgulayan Kardal, “Teknik adamlık kariyerimde çok şükür iyi bir yol izlediğimi düşünüyorum, şampiyon takımın sorumluluklarını ve ağırlıklarının bilinciyle hareket ediyorum. Bugün de Eynesil Belediyespor Futbol Kulübü ile yeni bir başarı hikayesi yazmak istiyoruz. Herkesin izlemekten keyif alacağı bir takım yaratmak istiyoruz. Sonucun nereye varacağını bilemiyoruz ama takım bütünlüğünü ortaya koyarak futbolseverlerin keyifle izleyeceği bir futbol izlettirmeyi hedefliyoruz. Asla pes etmeyen, müsabakanın son saniyesine kadar sahada mücadele eden bir takım seyrettireceğimizden hiç kuşkum yok. İnatçı, savaşçı, saha içinde kaybetmeyi sevmeyen bir takım olacağız. Bu sezon TFF 3. Lig’de güzel bir sezon yaşamak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

“Giresunlu ve Eynesilli futbolseverlerin bize destek olacağından şüphem yok”

Son olarak Giresunlu futbolseverlere seslenen Kardal, “Eynesil Belediyespor Futbol Kulübü, Giresun’da herkesin ilgiyle takip ettiği bir kulüp haline geldi. Eynesil şehri futbolu çok seven bir şehir. İyi bir takım oluşturduğumuzda ve sahada iyi mücadele ettiğimizde Giresunlu futbolseverlerin bize destek olacağından şüphem yok. Sadece bize inansınlar ve bize destek olsunlar. Hep beraber mutlu bir sezon geçireceğimize inanıyorum. Taraftar ne kadar yoğunlaşırsa işimiz o kadar kolaylaşır. Eynesil Belediyespor Futbol Kulübü’nü benimseyen, Eynesil Belediyespor Futbol Kulübü için tribüne gelecek olan taraftarların her geçen gün daha da artacağına yürekten inanıyorum. Belediye Başkanımız Ahmet Latif Karadeniz’e, Kulüp Başkanımız Nail Civil’e Sportif Direktörümüz Ali Ömür’e ve Yönetim Kurulunda ki yöneticilerimize de süreçteki tüm desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum” diyerek sözlerini noktaladı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?