YENİ SEFERLER Mİ GELİYOR?

YENİ SEFERLER Mİ GELİYOR?

Vali Karahan’ı ziyaret eden Akbulut,yolcu taleplerinin arttığını dile getirdi.

Ordu Giresun Havalimanına Türk Hava Yolları (THY) Satış Müdürü olarak atanan Yunus Akbulut, Vali Hasan Karahan’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Karahan, Satış Müdürü Akbulut’tan THY’nin Ordu Giresun Havalimanına ilave seferler düzenlenmesi için bir çalışmanın olup olmadığı konusunda bilgi alırken, özellikle gece geç ve sabah erken saatlerde ilave seferler konularak, vatandaşların taleplerinin karşılanmasının uygun olacağını ifade etti.

Vali Karahan, havalimanının ilimize ve bölgemize çok büyük katkılarının olacağını, bunun ilk belirtilerinin de kendisini göstermeye başladığını, yolcu taleplerinin de her geçen gün artan bir ivme kazandığını belirtti.

THY Satış Müdürü Yunus Akbulut da, gelen taleplerin değerlendirilerek ihtiyaç durumuna göre ilave seferler konulmasının mümkün olabileceğini, yeni bir havalimanı olmasına rağmen uçuş seferlerindeki doluluk oranının gelecek için çok olumlu işaretler verdiğini, havalimanı sayesinde Ordu ve Giresun illerinde bir hareketliliğin, canlılığın yaşanmaya başladığını, turizm ve farklı iş kolları ile de yeni istihdam alanlarının açılarak bölge ve ülke ekonomisine önemli katkılarının olacağını söyledi.

Ziyaretin anısına Akbulut tarafından Vali Karahan’a bir uçak maketi hediye edildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Mobil Sürüme Geç