YEREL BASINDAN ÜNLÜ’YE ZİYARET

YEREL BASINDAN ÜNLÜ’YE ZİYARET

Giresun’da günlük olarak yayınlanan resmi ilan alma hakkına sahip gazetelerin imtiyaz sahipleri ve yetkilileri, Giresun Valisi Enver Ünlü’yü ziyaret etti.
Valilik makamında gerçekleşen ziyarette Yeşilgiresun Gazetesi’nden Egemen Öğütçü, İleri Gazetesi’nden Mesut Erdoğan, Gündem Gazetesi’nden Mustafa Cici, Öncü ve Ekspres Gazetesi’nden Sefa Ertürk ile Yenigiresun Gazetesi’nden Fatih Öztürk, kısa bir süre önce Giresun’daki görevine başlayan Vali Ünlü’ye “hayırlı olsun” dileklerini ileterek, görevinde başarılar diledi.
Gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali Ünlü de, yerel basının önemine dikkat çekerek, “Giresun’da kamuoyunun doğru aydınlatılması anlamında ilkeli bir yayın politikası izlendiğini görmekten oldukça mutlu oldum. Özellikle koronavirüs pandemisi sürecindeki hassas ve toplum sağlığını ön planda tutucu haberleriniz memnuniyet verici. Ziyaretiniz için teşekkür ediyor, başarılarınızın devamını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı. Ziyaretin son bölümünde AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk’te, Vali Ünlü ile görüşmek üzere Valiliğe geldi. Milletvekili Öztürk ve Vali Ünlü, gündemdeki konular hakkında gazete yetkilileriyle karşılıklı görüş alışverişinde bulundu. Ziyaret hatıra fotoğrafı çektirilmesiyle son buldu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?