YEŞİL-BEYAZ RÜZGÂRI ESİYOR

YEŞİL-BEYAZ RÜZGÂRI ESİYOR

Giresunspor Başkanı Nahid Yamak, Almanya’da ziyaretlerini sürdürüyor. Kulübe destek arayışları kapsamında Almanya programı oluşturan Yamak, Giresun sevdalıları ile buluştu.

Almanya ziyaretleriyle ilgili açıklama yapan Yamak, “Bremen’de bulunan Kapadokya Restaurant’ta Almanya’daki Giresunspor sevdalıları ile bir araya geldik. Bizlerden desteğini hiçbir zaman esirgemeyen büyük Giresunspor ailesinin yurt dışındaki temsilcilerine; kulübümüz ve camiamız adına teşekkür ediyorum. Biz büyük bir aileyiz. Sevginin sınırı yok” ifadelerini kullandı.

Yamak’ın ikinci durağı Mulheim Giresunlular Derneği oldu. Teknik Direktör İrfan Buz ile Mulheim Giresunlular Derneğinde Giresunspor sevdalılarıyla bir araya gelen Yamak, şu değerlendirmelerde bulundu: “Giresunsporumuz’u konuştuk, hasret giderdik. Bizim için yeşil beyaz renklere gönül veren yurtdışındaki büyük Giresunspor ailesi ile bir arada olmak her zaman için büyük mutluluk ve gurur kaynağı. Birlikte Giresunsporumuz’un bayrağını daha da yukarıya taşıyacağız. Bununla birlikte Giresun Almanya Federasyonu Başkanı Metin Çoban ve Bremen Giresun Temsilcisi Erdinç Oksal’ın organizasyonunda Giresunspor’umuzun geleceği için ‘Hedef 2828 Yeni Üye’ kampanyasına destek olmak amacıyla 500 yeni üyenin kulübümüze kazandırılması için çalışma gerçekleştirecek. Gerçekleşecek bu ve diğer tüm üyeliklerimizin bir çığ gibi büyüdüğünü görmek bizleri çok mutlu ediyor. Önce çok sevmek lazım düşüncesiyle çıktığımız bu yolda geniş katılımlı bu birliktelik bizlere müthiş bir motivasyon sağlıyor. Bu vesileyle etkinliğimize katılan,Giresunspor’umuz için çaba ve gayretlerini esirgemeyen hemşehrilerimize ilgi ve destekleri için camiamız adına teşekkür ediyorum” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?