Yeşim Aydın’dan Bioenerji Konusunda Devrim Gibi Adımlar

Yeşim Aydın’dan Bioenerji Konusunda Devrim Gibi Adımlar

Bioenerji Uzmanı Aydın’dan, Aydınlatıcı Bilgiler

 ÖZEL RÖPORTAJ VE FOTOĞRAFLAR:

HİLAL KARAİBRAHİM

Gündem Gazetesi’nde ‘Hayatın Ta Kendisi’ köşemde bu hafta sizlere çok değerli bir konuğumu tanıtacağım.Kendisi alanında uzman,işini seven,çok yönlü ve aynı zamanda iki işi bir arada idare etmeye çalışan tecrübeli bayan lider.Yeşim Aydın hanımefendinin bizler çok başarılı bir isim olduğunu biliyoruz ama prosedür gereği sizler adına bir kez daha tanıyalım diye düşünüyorum.Ve hemen kendisini,kendisinden tanıyalım istiyorum.

1972 Ankara doğumluyum. Aslen Giresunluyum,Ankara- Uludağ  Üniversitesi Seramik Çini Bölümü mezunuyum. Mesleğimin dışında doğa ve bitkisel ürünlere tutkum olduğu için bu konuda önce gelen Türk markası PETRA’nın Bölge Müdürlüğünü üstleniyorum.

Bir süre öğretmenlik ve ticaretle uğraştıkdan sonra artık kendi  işimi yapmaya karar verdim.  Küçüklüğümden beri içimdeki enerjinin farkındaydım.  Ama bunu acemi olarak kullanıyordum. Sonra Türkiye’nin Bioenerji konusunda duayenlerinde Kenan Poyraz’dan ders olarak bu işi profesyonel anlamda yapmaya başladım. EFT TAT gibi eğitimlerle de kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Bilgi, eğitim ucsuz bucaksız yoldur. Her zaman tazelenmesi , alınması gereklidir. 1 yıla yakın danışanlarımla şifa çalışması yapıyorum ve bana öyle geliyor ki yakın geçmişte bioenerji terapileri bütün tedavilerin önüne geçecek.

Tabiki tedaviyi alan danışanın terapiste ve bioenerjiye güvenip kendini şifaya açması da çok önemli.Eğer kendine gelen, enerjiye açmazsa şifa sağlayamaz. Doğa ve bitkisel ürünlere tutkun olduğum için bu konuda önde gelen Türk markası PETRA ile çalışmalar yapmaktayım.İnsanlara bitkisel doğal ürünler kullanması konusunda toplantılar veriyorum.

Yeşim hanım sıkça sorulan ve merak edilen soruları soracağım birazdan ama öncelikle Bioenerji nedir buradan bir giriş yapabilir miyiz?

Bioenerji yaşama dönük sağlık ve canlılık akımıdır. Daha açık ifadeyle yaşam enerjisidir.

Birde Bioenerji terapisi var değil mi sayın Aydın?

Çok haklısınız Hilal Hanım.Bedene söz konusu bioenerjetik enerji frekanslarının yansıtılması , aktarılması suretiyle insan bedeninin yeniden dengeye otutturulması metodudur.

ABD,Kırgızistan ve Azerbaycan da Bioenerji terapisinin uygulandığını biliyorum ama başka hangi  ülkelerde kullanılıyor ?

ABD, Çin, Japonya, Rusya, Kazakistan, Kırgızistan, Azerbaycan, bazı arap ülkeleri, batı avrupa devletleri ve bilhassa İngilterede bioenerji terapisi geniş çapta hizmete girmiştir.

 Bioenerjinin başarılı olduğu başlıca hastalıklar nelerdir diye sorsaydım?

Çok güzel sordunuz..Bel fıtığı,boyun fıtığı,migren,panik atak,sırt, boyun, bel ağrıları ,astım , alerjik astım ,parkinson,kronik yorgunluk,yüksek tansiyon ,tümör tedavisi ,guatır tedavisi ,hormonal bozukluklar ,epilepsi-korku,kanser ,beyin felçi, prostat ,depresyon …Doğuştan gelen genetik hastalıklara önerilmez.

 Bioenerji  tedavisi sadece bir hastalık için yapıldığını biliyoruz.Bu bilgi doğru mu?

Hayır, vücuttaki bütün hastalıkların şifalanması hedeflenir. Seanslar bittikten sonra vücut kendini
tamir etmeye, yenilemeye başlar çözülmeler peşpeşe olur ve bütün hastalıklar şifalanır. Bioenerji
uyumlamaya dayalı bir tekniktir. Bu tekniğe göre hastalık yoktur , sistem bozukluğu vardır çünkü
hastalık bir sonuçtur , sebeb değildir. Bütüncül çalışması gerekir.

Gelgelelim Bioenerji  tedavi yöntemlerine sayın Yeşim Aydın.Uyguladığınız tedavi yöntemlerinden de biraz bahseder misiniz?

Bioenerji  tedavisinde ilaç, alet kullanılmaz. Bioenerji  terapisti elleriyle bütün vücudu tarar ve gerekli müdahaleyi yapar. Vücutta ki  bütün negaif enerjiler boşaltılır, çakralar vücudun enerji  yolları açılır, vücuda şifa enerjisi ellerle aktarılır.

      Bioenerji  terapisi kaç seans alınmalıdır?

En az 3-4 seans yapılalıdır. Ortalama 7-8 seans yapılmalıdır. İlk 3 seansın peşpeşe ypılması tavsiye edilir. Sonra hafta da 1-2 seans yapılması uygun olur. İlerlemiş rahatsızlıklarda ( felç , kanser vb) seansların arası açılarak aylrca yapılması önerilir.

  Gelen hastalarınıza sizler nerelerde hizmet veriyorsunuz.Bu noktayı da belirtmenizde yarar var diye düşünüyorum?

Hastalarımıza son sistem teknolojik imkanlarla ve nezih ortamda hizmet veriyoruz.Gelemeyecek durumda olan kişilerin evlerinde hizmet veriyorum. Çoğunlukla bu konuda talepleri olyor. Yaşadıkları ortamdaki enerjinin de pozitif olması şifalanmasını istiyorlar.

Yeşim hanım aydınlatıcı engin tecrübelerinizi Gündem okurlarıyla paylaştınız.Çok teşekkür ederim hem şahsım hem de gazetemiz ailesi adına.Hepimizin en yüksek hayrına ışık,sevgi,şifa olması dileklerimle.Ve umarım öyle olmuştur başarılar dilerim…

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?