YÜCE İLGİ ODAĞI OLDU

YÜCE İLGİ ODAĞI OLDU

KTÜ REKTÖRÜ  BAYKAL’DAN  ZİYARET

YÜCE İLGİ ODAĞI OLDU

 

Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman BAYKAL, DOKAP Başkanı  Ekrem YÜCE’yi makamında ziyaret etti. Ziyarette Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektör Yardımcısı  Prof. Dr. Necati TÜYSÜZ ve Rektör Danışmanı öğretim görevlisi Ali Haydar DOĞU’ da yer aldı.

DOKAP İdaresinin çalışmaları hakkında Başkan  Ekrem YÜCE’den bilgi alan Rektör BAYKAL, DOKAP İdaresinin bölgemiz için yapmış olduğu ciddi çalışmalar için Yüce’ye  teşekkür etti. DOKAP ve Karadeniz Teknik Üniversitesinin beraber yürüttüğü katı atık tesisleri için yer tespiti ve yenilenebilir enerji kaynakları çalışmalarının desteklenmesi gibi çalışmaların da değerlendirildiği ziyarette, KTÜ ve DOKAP olarak yürütülecek olan yeni çalışma ve projelerin neler olabileceği kapsamlı olarak değerlendirildi.

Ziyaretçilerine beyaz çay ikram eden  YÜCE, Rektör BAYKAL ve beraberindekilerin ziyaretinden duymuş olduğu memnuniyeti dile getirdi. Karadeniz Teknik Üniversitesinin bölgemizin en önemli üniversitelerinden biri olduğunu vurgulayan YÜCE, KTÜ ile olan işbirliğinin birçok alanda arttırılarak devam edeceğini belirtti.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?