ZİRVEDE ARA AÇILIYOR

ZİRVEDE ARA AÇILIYOR

Eynesil Belediyespor ve 1957 Espiyespor’un namağlup şekilde yollarına devam ettikleri Süper amatör kümede göz açıp kapayıncaya kadar 8 haftayı geride bıraktık.
Geçtiğimiz hafta oynanan karşılaşmalarda toplam 24 gol atılırken en farklı galibiyetleri Derelispor ve Batlamaspor takımları elde ederken 6 müsabakada beraberlik çıkmadı.
Haftanın en önemli mücadele-sinde Eynesil Belediyespor- Keşap Belediyespor Eynesil’de karşılaştı. Ev sahibi 2-0 kazandı ve liderliğini devam ettirdi. Keşap Belediyespor büyük yara aldı.
Sökenspor ile deplasmanda oynayan 1957 Espiyespor zorlanmasına rağmen 3-2 kazandı ve 22 puana ulaştı. Sökenspor ateşin içinde kaldı. İlk dört sıra içinde kalmak isteyen Derelispor, 7 gol kaydettiği müsabakada Anadolu 1071 FK engelini aştı.
Tireboluspor kendi saha ve seyircisi önünde Yeniyolspor’u mağlup ederken 15 puana ulaştı . Batlamaspor’da haftayı galibiyetle kapattı aynı puana sahip oldu.
Ligin dibinde 1 puanla Yağlıederspor yer alırken aynı puana sahip Yeniyolspor averaj ile bir basamak üste bulunuyor. Bu iki takım için tehlike çanları bir hayli fazla çalarken Merkezi temsil eden Sökenspor’da 8 haftada 5 puan toplayabildi ve sıkıntıları henüz aşamadı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?