Alucra Belediyesinden Alucra Vakıf Başkanına Teşekkür Ziyareti

Alucra Belediyesinden Alucra Vakıf Başkanına Teşekkür Ziyareti

Alucra Belediye Başkanı Suat Aybar, MHP İlçe Başkanı Mete Metinyurt ve Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Serrtaş, Alucra Belediyesine verdiği katkılardan ötürü Süleyman BABA’ya teşekkür ziyaretinde bulundu.

Alucra Belediye Başkanı Suat Aybar ve beraberindeki ekip ile Alucra Kalkınma ve Eğitim Vakfı Başkanı Süleyman Baba‘yı ziyaret etti.

Belediye Başkanı Suat Aybar; “Alucramıza maddi manevi büyük katkılar sağlayan, özellikle Belediyemize kazandırdığımız Greyder için bizi Alucralı iş adamlarımızla buluşturup her konuda destek olan, Ramazan ayında ilçemizdeki ihtiyaç sahiplerini unutmayıp erzak desteği gibi daha bir çok konuda sahip çıkan, destek olan değerli Vakıf Başkanımıza şahsım ve ilçemiz adına teşekkür ediyoruz. Kendilerine katkılarından dolayı teşekkür plaketi takdim ediyoruz. Alucra Vakfı bizim için çok önemli bir kurum, sayın Baba’da çalışmalarımızda eksik kaldığımız noktalarda bizleri ziyadesiyle destek olarak memleketine sahip çıkmıştır. Alucralıları tek çatı altında toplayarak büyük bir başarı sağlayan Vakfı Başkanımıza ve yönetim kuruluna kolaylıklar diliyoruz.” dedi.

Alucra Vakfı Başkanı Süleyman Baba’da ziyaretten dolayı teşekkürlerini ileterek, herdaim Alucra ve Alucralıların hizmetinde olduğunu, Alucralıların herkonuda hakkını hukukunu bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonrada savunmaya devam edeceklerini ileterek ziyareti gerçekleştiren Alucra heyetine teşekkürlerini iletti.

Alucrahaber.com / Kadir Bekiroğlu

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?