ÇAKIROĞLU İDDİALI

ÇAKIROĞLU İDDİALI

Ak Parti Milletvekili aday adayı Çetin Çakıroğlu ,seçilmesi halinde halkın sesi olmayı hedeflediğini söyledi.

Çakıroğlu”Siyaset bir hizmet yarışıdır. Bir bayrak yarışıdır. Her Giresunlu milletvekili gibi Giresunumuzun il ilçe köylerinin sorunlarını Ankara’ya taşıyıp çözüm üretmektir. Devletimizin hizmetlerini halkımızdan esirgemeden Giresunumuzun kalkındırmasını kendilerine görev bilmektir.  “şeklinde konuştu

Çakıroğlu”18 yıldır Ak Partimin bana verdiği görevleri layıkıyla yaptım. İl genel meclisi yöneticiliğimde Giresunumuzun ilçelerimizin köylerimizin her türlü sorunlarını partimizin yönetimini ile birlikte dilek ve temennilerini yerinde getirdik. İl içle muhtarlarıyla daima iletişim içerisinde bütün sorunlarını çözmeyi kendimize görev bildik.  Çözüm üretmeye de devam ediyoruz. Ulaşamadığımız köylerimiz kalmadı. Ak Partimize hizmet eden milletvekillerimiz ile beraber var gücümüz ile bütün hemşehrilerimizin taleplerini severek ve isteyerek yapmayı devamlıda sürdüreceğiz.

Sayın Cumhurbaşkanımız RECEP TAYYİP ERDOĞAN’ ın    Giresun halkına ayrı bir sevgisi var. Bizler de bu sevgiyi hizmetlerle Giresunumuza hep beraber el ele verip kazandıracağız.

Giresunumuzu ticaretle turizmle sanayileşme ile ileriye taşıyıp işsizliğin de çözüm yollarını aşmayı başaracağız. Ak partimizde her kim seçilirse seçilsin hizmet etmek bizim için şereftir, onurdur. Bu zamana kadar Giresunumuza hizmet eden tüm vekillerimizle saygı ve sevgi ile hep beraber çalıştık bundan sonrada böyle devam edecektir. Bizler de Giresunumuza layık olmak için milletvekilliğine hazır olduğumuzu siz Giresunlu saygıdeğer hemşehrilerimize Giresun ilinden Merkez adayıyım. Hemşehrilerimin teveccühüne saygı duyuyorum. Seçilsem de seçilmesem de ben Giresunumun il ve ilçeleri için çalışmaya devam edeceğim. En derin saygı ve sevgilerimle Giresun halkını kucaklıyorum”dedi.

Haber: Fethi Karakaya

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?