EROĞLU: 50 TRİLYONLUK ARSAYI 4 MİLYONA VERMEK YANLIŞTIR

EROĞLU: 50 TRİLYONLUK ARSAYI 4 MİLYONA VERMEK YANLIŞTIR

İyi Parti İl Başkanı Eroğlu, OSB’deki futbol sahasının satıldığını iddia etti ve savcıları göreve çağırdı

İyi Parti İl Başkanı Abdülkadir Eroğlu, OSB’deki futbol sahasının yıkılmasını eleştirdi

Eroğlu”‘Değerli basın mensupları ..Organize Sanayi bölgesindeki spor sahası tribünleri yıkıldı ve ortasına iş makinası koydular. Öğreniyoruz ki bir komisyon değer biçmiş.. 4 milyon TL’ye bir şirkete satılmış .Halbuki buranın gerçek değeri benim tahminime göre 50 milyonun üzerindedir. Yeni bir soygun, torpil adam kayırma ne derseniz.

Organize Sanayi Bölgesi’nde bir sürü boş arazi var. İcralık, bankalara ait bir sürü arazi var. Bir iş yapmak isteyen iyi niyetli bir kimse oradaki arazilerden arsalardan alabilir. Bunun adı resmen peşkeş çekmedir .Tüm sorumluları savcıları göreve davet ediyorum. Bana göre orası 50 milyonun üzerindedir.

Kaldıki imar planlarına göre organize Sanayi bölgelerinde spora ayrılan sahalar da olmak zorundadır. Burası illaki organize Sanayi bölgesine katılacaksa, spor sahası olarak katılsın.

Yapılan bir şeyi yıkmak kadar kötü bir tasarruf olamaz. Onun yerine belediye saha verecekmiş ,yeniden yapılacak mış mış mış …Yapılanı niye yıkıyorsunuz, yeniden niye masraf edeceksiniz’diye sordu..

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?