KARA: ESNAFIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM

KARA: ESNAFIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM

GESOB Başkanı Ali Kara ,depremin yaralarının sarılması için gayret gösteren herkese teşekkür etti.Kara” 6 Şubat’ta meydana gelen 10 ilimizi bütünü ile etkileyen ve yüzyılın felaketi olarak nitelendirilen ölümcül deprem sadece o bölgeyi değil tüm insanlığın yüreğini yakmıştır. Depremin yaşandığı saatten itibaren hem şehir merkezi hem tüm ilçelerimizde fedakarca toplu seferberlik ilan ederek hareket eden tüm oda başkanlarıma tüm yönetim kurullarımıza ve vefakar kadirşinas esnaf ve sanatkarlarımıza teşekkür ediyoruz.

Bu soğuk kış gününde iliklerine kadar depremin acısını hisseden esnaf ve sanatkarlarımız her türlü fedakarlığı göstererek guruplar halinde deprem bölgesine ulaşmış gece gündüz demeden maddi ve manevi olarak vatandaşlarımızın yanında olmuştur. Her türlü sektörde kardeşlerimizin yanında olan esnaf ve sanatkarlarımız aralıksız yardımlara aynı hızla devam etmektedir.

Giresun’lu olmaktan ve böyle bir cefakar, fedakar ve cömert esnaf ve sanatkarlarımızın temsilcisi olmaktan gurur ve şeref duymaktayım. Deprem bölgesinde kardeşlerimizin yaralarının sarılması yönünde çalışmalarımız aralıksız devam edecek ve milletçe el birliği ile bu acı olayın üzerinden inşallah geleceğiz.

Bu günler eleştiri yapma günü değildir.

Bu günler siyasetten nemalanma günü değildir.

Bu günler milletçe birbirimize destek ve moral verme günüdür.

Bu günler kıyameti kopmuş kardeşlerimize sımsıkı sarılarak acılarını azaltma günüdür.

Devletimiz ve milletimiz çok güçlüdür, Allah’ın izni ile bu günleri hep beraber milli birlik ve beraberlik içinde atlatacağız ve yaraları birlikte saracağız. Yüce yaradan ülkemizi bu tür felaketlerden korusun tüm milletimizin başı sağolsun.”dedi.

Haber: Hakan Çelebi

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?