KONAL MEYDAN OKUDU

KONAL MEYDAN OKUDU

KONAL  “GİRESUN’DA EN CANLI  VE HAREKETLİ TEŞKİLAT MHP’DİR” derken İl Başkanı Karaosmanoğlu yönetim olarak tam kadro sahada olduklarını vurguladı.

MHP Giresun Milletvekili  Ertuğrul Gazi Konal, Giresun’da en canlı ve hareketli teşkilatın MHP olduğunu ifade ederek” Bunun yansımalarını yerel seçimlerde hep birlikte göreceğiz” dedi.

Konal, “Cumhur İttifakı olarak tüm belediyelere talibiz” şeklinde konuştu.

MHP İl Başkanı Abdullah Karaosmanoğlu ve il Yönetimi, İlçe Başkanları, Giresun Belediyesi MHP li Meclis Üyeleri’nin katıldığı toplantıda, yaklaşan yerel seçim öncesi genel bir değerlendirme yapıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan İl Başkanı Abdullah Karaosmanoğlu,” yeni yönetim olarak saha çalışmalarına başlamış bulunuyoruz. İl Yönetim Kurulu üyelerimizin tamamı büyük bir heyecanla görevlerini yapıyorlar. İlçe teşkilatlarımızda azimli ve istekli. İnşallah mahalli seçimlerde büyük bir başarıya ulaşıp, partimizi büyüteceğiz.” dedi.

Yeni il ve ilçe yönetimlerine başarılar dileyerek sözlerine başlayan Milletvekili Konal ise iddialı tespitlerde bulundu.

Konal, “Bundan sonra inşallah sık sık bir araya gelerek istişareler yapacağız. Yeni seçilen il teşkilatlarımızın başarılı olacağına inancım tamdır. İlçe teşkilatlarımızı da çok heyecanlı ve istekli görüyorum. Ilimizde en canlı ve en hareketli teşkilatın MHP olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Sayın Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli pazar günleri dahi çalışıyor. Bizler de Sayın Genel Başkanımızı örnek alarak gece gündüz, hafta sonu demeden çalışacağız ve birlikte  partimizi güçlü bir konuma getireceğiz.

Birlik, beraberlik içinde kenetlenerek, saflarımız sıkılaştırarak ve artırarak hedefe koşacağız. Cumhur ittifakı olarak tüm belediyelere talibiz. İl Genel Meclisinde de büyük bir başarı yakalayacağız. Oyumuzu ve İl Genel Meclisi Üye sayımızı ciddi oranda artıracağız.”dedi.

Haber: Hakan Çelebi

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?