KÜÇÜKBAYRAK “İYİ İŞLERE İMZA ATTIK”

KÜÇÜKBAYRAK “İYİ İŞLERE İMZA ATTIK”

Sezon genelinde sancılı süreçlerden geçen, sıkıntılar yaşayan Giresunspor U 19 takımı, pes etmedi ve özverili bir şekilde mücadelesini sürdürdü.

Giresunspor U 19 takımında geçmiş sezonların aksine başarılı sonuçlar alınmasına karşılık Play- off treninin kaçmasının üzüntüsü yaşanıyor.

Giresunspor Yönetimi, değişime gitmiş ve daha önce Yeşil-beyazlı formayı terletmiş olan Ali Küçükbayrak ile anlaşmaya varmıştı.

Altyapının başına geçtikten sonra farklı çalışmalara imza atmak adına uğraş veren Küçükbayrak, bunların meyvesini zamanla almaya başladı. Alınan sonuçlar memnunluk verirken Play- off’un kaçması üzüntü yarattı.

Kendisine verilen Koordinatörlük görevini layığı ile yapmaya çalıştığını kaydeden Küçükbayrak “Sezon genelinde bir çok sıkıntı yaşadık. Sancılı süreçlerden geçtik ama hiç pes etmedik. Oyuncularımız özverili şekilde mücadele verdiler. Son ana hedefimize ulaşmak adına ter akıttık. Bazı karşılaşmalarda şans faktörü yanımızda olmadı ve alabileceğimiz maçları kaybettik. Play- off oynamayı istedik ancak olmadı.Oyuncularımı ortaya koydukları mücadeleden dolayı kutluyor, hepsine teşekkür ediyorum. İyi işler çıkardığımıza inanıyorum “ dedi.

Haber: Fırat AKYOL

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?