Önal’a ilgi büyük

Önal’a ilgi büyük

AK Parti Giresun Milletvekili Aday Adayı Abdullah Önal, seçim çalışmaları kapsamında 7’den 77’ye Giresunlularla kucaklaşmaya devam ediyor.

Giresun’u adım adım gezen Önal, vatandaşlarla biraraya geliyor, kendilerinin istek ve taleplerini dinliyor.

Ziyaretlerinde her bir isteği ve talebi titizlikle dinleyerek, notlar alan Önal,”Proje ve hedeflerimizi halkımızın istek ve talepleri doğrultuda oluşturuyoruz.” dedi.

Önal, 15 yıl Yavuzkemal Belde Belediye Başkanlığı görevini layıkıyla yaptığını, bu sürede başta Kulakkaya yaylası ve civar bölgeleri Türkiye ve dünyaya tanıttıklarını anlatarak, şöyle konuştu:

“Bugün Kulakkaya başta olmak üzere bölgemiz yaptığımız çalışmalar sonucu Giresun’un en tanınmış turizm alanlarından birisi haline geldi. Her yıl on binlerce yerli ve yabancı turist bölgemizi ziyaret edior. Yer yüzünün cennet köşelerinden birisi konumunda olan Kulakkkaya ve Yavuzkemal Beldemizin popülerliği her geçen yıl daha da artmakta. Bunu hep birlikte başardık.”

Yine çeşitli sivil toplum örgütlerinde de önemli görevler üstlendiğini, halen de devam ettiğine vurgu yapan Önal,”Allah bize halkımızın vekili olmayı nasip ederse, vatandaşlarımızın emrinde olacağız. Gerek belediye başkanlığı, gerekse de sivil toplum kuruluşlarında edindiğim bilgi, birikim ve tecrübelerimle, Giresun ve Giresun halkının sorunlarına yönelik projeler hazırlayacağız. Giresun için vizyon projeler ortaya koyacak ve uygulanması için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz. Her zaman olduğu gibi bugün ve daima dünya liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın izinde, aziz milletimizin hizmetindeyiz.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?