ÖZTÜRK TAMGAZ SAHADA

ÖZTÜRK TAMGAZ SAHADA

AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk ziyaretlere devam ediyor.

Milletvekili Öztürk, Giresun merkez, Bulancak, Dereli, Doğankent ve Piraziz ilçelerinde Ak Parti teşkilatları ve esnafla bir araya geldi.

Halkla içe içe olmaya ve talepleri dinlemeye büyük özen gösterdiklerini belirten Öztürk, ‘Bilindiği üzere Türkiye Büyük Millet Meclisi 1 Ekim 2022 tarihine kadar çalışmalarına ara verdi. Bu vesileyle ilimiz genelinde hemşehrilerimizle bir araya geliyor, görüş ve temennilerini dinliyoruz. Giresun’umuzu daha zengin bir il haline getirmek amacıyla vatandaşlarımızdan bizzat tavsiyeler almaya hassasiyet gösteriyoruz. Ak Parti’nin başarılı hizmet siyasetinin altında ortak akıl ve istişare yatmaktadır. Biz 20 yıldır gönülden siyaset yaptık ve bu inançla da devam ediyoruz. Bugüne kadar daima hemşehrilerimizle istişare halinde çalıştık. İhtiyaçlarını yerinde tespit ettik. Düşüncelerini, taleplerini dinleyip not aldık. İlgili kurumlar nezdinde takip edip, çözümüne yardımcı olduk. Bundan sonra da aynı şekilde yanlarında olacağız. ‘Halka hizmet Hakka hizmettir’ anlayışıyla ibadet aşkıyla çalışıyoruz. Biz milletimizin hizmetkarıyız.  Ziyaretlerimizi bu anlayışla sürdürüyoruz’ dedi.

Öztürk, açıklamasının devamında; ‘Dünyada gerek koronadan kaynaklı gerek siyasi nedenlerle büyük bir ekonomik kriz var. Haliyle bu krizin ülkemize de yansımaları oluyor. Bu olumsuz gelişmeler nedeniyle gelişmiş ülkeler bile ekonomik olarak küçülürken Türkiye büyümeyi başaran ender ülkelerden birisi.  İnşallah bu zorlukları hep beraber aşacağız. Vatandaşlarımızın Sayın Cumhurbaşkanımıza olan güveninin ve desteğinin devam ettiğini gördük. Sıkıntıları yine Ak Parti kadrolarının çözeceğine inanıyor. Bunu sahada görüyoruz. Türkiye bu süreçten çok daha güçlenerek çıkacak ve kararlı yürüyüşüne hız kesmeden devam edecektir’ dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?