Şemsettin-Karadere Bağlantı yolu Betonlanıyor

Şemsettin-Karadere Bağlantı yolu Betonlanıyor

Bulancak Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından sürdürülen yol yapım çalışmaları kapsamında Şemsettin Mahallesi-Karadere Yolu arasındaki bağlantı yolunda betonlama çalışması başlatıldı. Şemsettin mahallesi ana yol ile Karadere yolu arasında, yaklaşık 1.5 km’yi bulan yol betonlama çalışması büyük oranda tamamlanırken, çalışmaların en kısa sürede bitirileceği belirtildi.

Belediye Başkanı Recep Yakar, “Belediye olarak bir taraftan merkez mahallelerimizde alt yapı ve üst yapı çalışmalarımızı hızla sürdürürken bir taraftan da dış mahallelerimizdeki alt yapı çalışmalarımıza devam ediyoruz. Dış mahallelerimizin de özellikle kırsal bölgelerinde ulaşım ağını sağlayacak ara bağlantı yollarını iyileştirerek halkımızın kullanımına açıyoruz. Şemsettin mahalle yolu-Karadere yolumuzda bu anlamda önemli bir bağlantı yolu olarak betonlanarak halkımızın hizmetine sunulacaktır. İlçemizin yol ağlarını iyileştirme çalışmalarımız devam edecektir. Hayırlı olsun” diye konuştu.

Yol çalışmalarını takip eden Şemsettin Mahallesi Muhtarı Bahri Karabaş, “Mahalle sınırlarımız içindeki bu bağlantı yolu tamamlandığında mahallemize değer katacak ve ulaşımı kolaylaştıracaktır. Sayın Belediye Başkanımıza ilgisi ve hizmetleri için teşekkür ederiz” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?