Slim Fit Takım Elbise Modelleri

Slim Fit Takım Elbise Modelleri

Modayı, yakından takip edenler bilir. Özellikle, son zamanlarda gündeme hakim olan slim fit modası, her geçen gün kendine daha çok kullanıcı kazandırmaktadır. Bu model, vücuduna güvenen ve bol takımlardan haz etmeyen erkeklerin trendi haline gelmiştir.Dar kesim anlamına gelen slim fit takım elbise türleri, çeşitlilik göstermektedir.

Slim Fit Nano

Nano kumaş, kırışmayan yapıda bir türdür. Bu kumaşla üretilen slim fit takımlar, ütü ihtiyacı hissetmez ve kolay kullanımla oldukça rağbet görmektedir.

Süper Slim Fit

Darlığı fazla olan bu takımlar, slim fit modelini sevenler için ekstra bir seçenek haline gelmiştir

Slim Fit Spor Takım

Rahatlık seviyesinin önde tutulduğu ve sıradan hayatın içinde de giyilebilen takımlardır. Spor şıklığı seven erkeklerin, daha çok kullandığı görülmektedir.

Slim Fit Yelekli

Takıma dahil edilen bir iç yelekten oluşan çeşittir. Kullanıcılarına, değişik bir yapı sunmaktadır.

Slim Fit Kruvaze

Ceketinin duruşu yönüyle, diğer takımlardan değişiklik gösterir. Ön kısımlardan biri, diğerinin üzerini kapatan bir model oluşumudur. Klasik takım tercih etmeyenler için, kullanabileceği seçenekler arasındadır.

Slim Fit Su Geçirmez Takım

Kumaşı, su geçirmez bir yapıyla üretilen modeldir. Bu nedenle, yağmurlu havalarda giyilebilir.

Slim Fit Desenli Takım

Ceketi ve pantolonunda, dokuma yapılırken iplik şekilleri ortaya çıkan bir takımdır. Düz modellerden, bu yönüyle farklılık gösterir.

Slim Fit Ekose

Üretilirken; yatay ve dikey çizgilerin kullanımı sonucu, kare şekli ortaya çıkan model oluşumudur. Sadece ceketi ekose olabilir. Ya da pantolon, ceket birlikte ekose olabilir. Her ikisi de tercih edilmektedir.

Slim Fit Smokin

Dar kesim smokinler, damatların sıkça giydiği bir model olmaktadır. Tam kalıp duruşuyla, şıklıkta vazgeçilmezler arasındadır.

Slim Fit Parlak Takım

Kumaşı, parlak satenden üretilen ve yumuşak bir dokuya sahip olan takımlardır. Kullanımı, titizlik ister. Düğünlerde, tercihen giyilebilir.

Slim Fitlerin, Diğer Takımlardan Farkı Nedir?

Farkı; ceket, pantolon, iç yelek ve gömleğinin dar kesimli olup, tam üste oturmasıdır. Vücut tipine göre şekil almasıdır. Genç ve zayıf erkeklere, diğer takımlara nazaran, daha çok yakışacak bir model olmasıdır.

Kombini Nasıl Olmalı?

Dar yapılı takım modelleri oldukları için, diğer kıyafetler ile uyumu da o şekilde yapılmalıdır. Slim fit bir ceketin altına, bol paça pantolonlar sırıtacaktır. Bu sebeple, takımı oluşturan parçaların hepsi, aynı kalıpta seçilmelidir. Saat, kemer, yaka mendili, kravat veya kullanılacak papyon ile takım rengi bütünlük oluşturmalı. Bu aksesuarların kullanımı da, ayrıca şık bir izlenim bırakacaktır.

Bu Takımlar Nerelerde Giyilebilir?

Düğünlerde, açılış davetlerinde, şık akşam yemeklerinde, resmi yer davetlerinde, çalışma ortamlarında ve tüm özel yerlerde giyilebilir. Ancak iş yerlerinde; gri, lacivert, mavi gibi renkler giyilirse, günlük hayata daha uyumlu olacaktır. Zira; siyah renkliler, daha çok özel gecelere yakışan bir takım modelidir. Satın almak için tıklayınız: https://www.wessi.com/slim-fit-takim-elbise

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?