TOKUL TEŞKİLATLARDAKİ İLGİDEN OLDUKÇA MEMNUN

TOKUL TEŞKİLATLARDAKİ İLGİDEN OLDUKÇA MEMNUN

İyi Parti il kongresi için geriye sayım sürerken, İl başkan adayları çalışmalarına aralıksız devam ediyor. İyi Parti İl Başkan adayı Kamil Tokul, kimseyle şahsi hesapları olmadığını ifade ederek” Biz genel ve yerel seçimlerde başarılı olacak, donanımlı bir kadro ile geliyoruz” dedi.

Türkiye’nin önünde 2 önemli seçim olduğunu ifade eden Tokul, “İyi Parti böyle hayati 2 seçim öncesi her yönüyle hazır olmak zorundadır. Daha önce defalarca seçim kampanyalarını bizzat yaşamış ve yönetmiş kurmay heyet olmazsa, belki 150 oy ile seçim kaybedilir. Bu açıdan doğru planlama önemlidir. Yönetim kuruluna girecek isimler bu açıdan büyük önem taşıyor. İktidar olduğumuzda Giresun’u doğru yönetecek bir kadroya ihtiyaç var. Kongre günü sunacağımız liste ile bu kaliteyi zaten ortaya koyacağız. Biz asla kimseyi dışlamıyoruz. Biz bu partide küskünlüğü ve kırgınlığı kaldıracağız” dedi.

Ortak istişare ve ortak akla büyük önem verdiklerini ifade eden Tokul, “Kongreyi kazandıktan sonra il ve ilçe yönetimleri olarak tam kadro sahaya ineceğiz. Giresun’u geliştirecek projeleri hayata geçirmek için donanımlı komisyonlar kurup çok önemli hedefler belirleyip projelerin gerçekleşebilirliğini de ispat edeceğiz. İyi Parti’nin vizyonsal farkını bu ilde herkes görecektir. Kapı kapı dolaşacak ve saha çalışması yapacak ekiplerimiz olacak. İyi Parti’mizin halkla tam bütünleşmesi için elimizden ne geliyorsa yapacağız. Kadromuzu görenler “Son 15 yılda böyle üst düzey insanlar çok az bir araya geldi” demekten kendilerini alamıyorlar. Şehirde muhalefet boşluğu bırakmayacağız. İktidar olunca da iktidar boşluğu oluşmayacak. Gittiğimiz her ilçede büyük ilgi gördük. İlçe başkan ve yöneticilerimiz bizleri adeta bağırlarına bastı. Hatiplerimizin konuşmaları alkış yağmuruna tutuldu. Seçim sonucu ne olursa olsun partimizin emrinde olacağız” şeklinde konuştu.

Haber: Mustafa Cici

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?