AYDIN: CANİKLİ, TURAN, EMECAN’DAN DA İMZA ALINMALI

AYDIN: CANİKLİ, TURAN, EMECAN’DAN DA İMZA ALINMALI

Giresunlu milletvekillerinin Batlama Vadisi için ortak imza vermesi için çalışma yapacağını belirten Aydın, “Benim tek başıma imza vermem sonuç için yeterli olmayabilir. Topluca imza verirsek bu iş olur.”dedi. Aydın daha sonra Batlama için imzasını attı ve komite üyelerinden bol bol alkış aldı.

AK Parti Giresun Milletvekili Kadir Aydın, Batlama Vadisi’nin ilçe olması için hem imza verdi hem de Ankara’da konuyu takip etme garantisi verdi.

Aydın, “Ben herkes gibi klasik imza verme taraftarı değilim. İmza verip kendimi kenara çekersem bu haksızlık olur. Bunu kameralar önünde söylüyorum. Bu demecin siyasi risklerini alarak söylüyorum. İmza verip sonra bu konuda hiç çalışma yapmazsam bu samimi olmaz. Bu ilin il dışında da milletvekilleri var. Sayın Hasan Turan, Sayın Emine Emecan, sayın Nurettin Canikli de var. Ben tüm Giresun Milletvekillerinin birleştirilip ortak imza vermeleri taraftarıyım. AK Parti’nin üst düzey birimleri var. Ben o birimlere bu konuyu taşıyacağım. Büyük yük ve sorumluluk alıyorum üstüme. Gerekirse komitenizle birlikte Ankara’ya gidip AK Parti Genel Başkan yardımcıları ve Bakanları birlikte ziyaret edelim. Ben imza atıp kenara çekilirsem bu imzanın anlamı ne olacak. Zaman içinde bu konuda samimi olup olmadığımı gördükten sonra beni daha iyi anlayacaksınız” dedi.

Aydın daha sonra Batlama Vadisi’nin ilçe olması için kendi hazırladığı metni imzaladı ve komite üyelerinden bol bol alkış aldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?