BATLAMA HÜSEYİN AVNİ ALPARSLAN SPOR SALONU GÖZ KAMAŞTIRIYOR

 BATLAMA HÜSEYİN AVNİ ALPARSLAN SPOR SALONU GÖZ KAMAŞTIRIYOR

Vali Ünlü ve Spor İl Müdürü Çalgan salonda incelemelerde bulundu

Giresun Valisi  Enver Ünlü, Batlama Hüseyin Avni Alparslan Spor Salonunda incelemede bulunarak yetkililerden bilgi aldı.

Vali Ünlü, resmi açılışı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 29 Ocak 2022 tarihinde gerçekleştirilen spor salonunda, 7 Aralık Çarşamba günü incelemelerde bulundu.

Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Çalgan, Vali Ünlü’ye spor salonu ve çevresinde yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Giresun Merkez Orhaniye Köyü, Darıbükü mevkiinde 24 dönümlük arsa üzerine yapılan spor salonu zemin + 1 ve 2 kattan oluşuyor

Spor Salonunda; 56 kişilik basın, 130 kişilik protokol, 26 kişilik engelli, 2.557 kişilik seyirci koltuğu ve 552 kişilik teleskopik tribün bulunuyor.

Bir engelli asansöründe bulunduğu spor salonu içerisinde; 29×49 m ebatlarında bir adet merkez salonu ve her kata birer adet olmak üzere 3 adet bireysel antrenman salonu, fitnees salonu, revir ve doping test odası, 14 adet soyunma odası, 6 adet antrenör odası, 2 adet hakem odası, 2 adet yayın odası, ofisler, çalışma odaları, akreditasyon odası, idari birimler ve gözlem odası yer alıyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?