“BİZİ ÜVEY EVLAT OLARAK GÖRMEYİN”

“BİZİ ÜVEY EVLAT OLARAK GÖRMEYİN”

Amatör 2. Küme A grubunda mücadele verecek olan Gürköyspor’da  Teknik adam Şevki Karabulut, kendi yağları ile kavrulmaya çalıştıklarını,  amatöre sahip çıkılması gerektiğini söyledi. 45 yıllık mazisi olan Ç.Ülper’in ligden çekilmesinin büyük üzüntüsünü yaşadıklarını kaydeden Karabulut, bazı konularda Yetkililere serzenişlerde bulundu.

Haber: Fırat AKYOL

2012 yılında kurulan ve Amatör 2. Kümede yer almaya başlayan Gürköyspor, 2022-2023 futbol sezonu için iddialı bir takım kurarken bu hafta sonu başlayacak olan lig için çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam ediyor.

Teknik adam Şevki Karabulut önderliğinde  hazırlıklarını sürdüren takımda oyuncuların idmanlarda hırslı ve istekli oluşları dikkatlerden kaçmazken bu durum Karabulut’un inancını ve iştahını kabartıyor.

A grubunda mücadele vereceklerini kaydeden Karabulut “ Çavuşlu Belediyespor, Islıkdilispor,Seka Aksuspor ve Üç Kalespor takımları  grubumuzda yer alıyorlar. İlk iki için mücadele vereceğiz. Kadromuza kattığımız oyuncularla güçlendik. Bu sezon geçtiğimiz sezonlara göre daha iddialı bir ekip olduk. Bunu da ligde göstermek ve hedefimize ulaşmak istiyoruz. Yeni sezonda tüm takımlara başarılar diliyorum” dedi.

SAHA SIKINTISI

İdman sahası konusunda sıkıntılar yaşadıklarının altını çizen Karabulut “ Giresun sporuna hizmet vermenin gayreti içindeyiz. 15 Temmuz Spor Kompleksinde haftanın 2 günü bize de yer verilmesini ve idmanlarımızı orada yapmak istediğimizi sizin aracılığınızla Yetkililere duyurmak istiyorum. Umarım en yakın süre içinde bu sorunumuz çözülür “ şeklinde konuştu.

DESTEK

Maddi imkansızlıkların had safhaya ulaştığını kaydeden tecrübeli Teknik adam “ Şu ana kadar Valilik ve  İl Özel İdare’den  maddi konuda bir destek almadık. Bu sadece benim takımım için geçerli değil diğer takımlar içinde geçerli. Zorluklar içinde elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Bakın 45 yıllık mazisi olan Çavuşoğlu Ülper ligden çekildi. Bu durum bizleri bir hayli üzdü. Amatörlere sahip çıkılması lazım.Lütfen bizi üvey evlat olarak görmeyin “ dedi.

MAZOT DESTEĞİ

Amatör Kulüpler için mazot desteğinin çok önem taşıdığını dile getiren Karabulut “ Giresun Belediye Başkanımız Aytekin Şenlikoğlu’nun bu konuda gereğini yapacağına ve bizleri biraz olsun rahatlatacağına canı gönülden inanıyorum “ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?