Bulancak ve Piraziz’de Hasan Yılmaz izdihamı

Bulancak ve Piraziz’de Hasan Yılmaz izdihamı

MHP Bulancak ve Piraziz Teşkilatının düzenlediği istişare toplantısına partililer ve vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Toplantıya onur konuğu olarak, partinin önde gelen isimlerinden ve Milletvekili aday adayı olacağı ifade edilen Giresun Belediye Başkan Vekili Dr. Hasan Yılmaz ‘da katıldı.

Yapılan toplantıda partililere hitap eden Yılmaz “Milletvekili Aday Adayı olarak kutlu bir yola çıktığını, herkesten destek istediğini, MHP’nin Giresun’da mutlaka Milletvekili çıkaracağını” ifade etti.

Genel Başkan Dr. Devletin Bahçeli’nin “Saklayacak, gizleyecek, üzerini örtecek bir açığımız yoktur. Başımızı eğecek, yüzümüzü kızartacak, gözlerimizi kaçıracak bir yanlışımız, bir mahcubiyetimiz, verilemeyecek bir hesabımız da olmamıştır. Neysek oyuz, nasılsak öyle görünürüz, göründüğümüz gibi olacak cesaret ve özgüvene fazlasıyla sahibiz” sözleri ile konuşmasına başlayan Yılmaz “Çok önemli bir seçime giriyoruz. Bulancak ve Piraziz Bölgesi partimizin Milletvekili çıkarması için çok önemlidir. Buradan hepinizin gözlerindeki ışığı görüyorum. Başaracağımıza, el ele vererek bu yolda galip geleceğimize inancım tamdır” dedi.

Bu şehirde yaşadığını, sizden birisi olduğunu, bu şehrin sorunlarını en iyi yaşayanların bileceğini, çözüm üreteceğini ve çözüm bulacağını ifade eden Yılmaz “Giresun’umuz ve Ülkemiz için çalışacağım. MHP Milletvekilinin farkını şehrimiz insanlarına yaptığımız projeler ve hizmetlerle anlatacağım. Bu süreçte sizlerin destekleri çok önemli. El birliği ile şehrimize kalkındırmaya varmışınız” dedi.

Partililerin açık destek verdiği ve sonuna kadar yanında duracaklarını ifade ederken, Dr. Hasan Yılmaz bu toplantıyı düzenleyen İlçe Başkanlarına ve partililere teşekkür etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?