GEZMİŞ: BULANCAK’I SİLENİ SİZ DE SİLİN

GEZMİŞ: BULANCAK’I SİLENİ SİZ DE SİLİN

CHP Milletvekili adayı Elvan Işık Gezmiş Bulancak’ta gösterilen ilgiden ziyadesiyle memnun olduklarını söyledi

“BULANCAK’I SİLENİ, SİZ DE SİLİN”

Gezmiş; “Partimiz vekil listesi hazırlarken ilçeler arasında dengeleri dikkate aldı. Ben Bulancak torunuyum, 2. sıra adayımız da Bulancak’ın öz evladı. Yani şu an bu ilçenin CHP’den iki vekili var. AKP ise 21 yıldır oy aldığı Bulancak’ı es geçti, adeta sildi. Şimdi siz de, sizi sileni siliniz” şeklinde konuştu

Partiden yapılan açıklamada şu noktalara dikkat çekildi

“Gezmiş, seçim çalışmalarını İl, ilçe başkanları ve aday arkadaşları ile aralıksız sürdürüyor. Önceki gün Giresun merkezde esnafları ziyaret eden, ardından da Kent Hastanesi’ne giderek yönetici, doktor ve personellerle görüşen, sonrasında Ahurlu mahallesi’nde iftara katılan, dün de Bulancaklı’larla buluşan CHP 1. sıra milletvekili adayı Elvan Işık Gezmiş her gittiği yerde umudu çoğaltıyor, büyük ilgi görüyor, heyecan yaratıyor.

Halkın sorunlarını dinleyen ve Kemal Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanlığında, Millet İttifakı’nın iktdarında her alanda  yapılacak hizmetlere yönelik bilgi aktaran Gezmiş özellikle Bulancaklılar’a net mesajlar verdi ve şunları söyledi:

“AKP SİZİ SİLERKEN CHP SİZE İKİ ADAY VERDİ”

“Elbetteki tüm ilçelerin milletvekili adayıyım. Ancak burada özel bir durum var; ben Bulancak torunuyum, ikinci sıra  adayımız da bu ilçenin öz evladı. Biz bu ilçeye bu denli önem verirken 21 yıldır sizlerin oyunu alan AKP sizleri yok sayıp, ilçenizden aday göstermedi. Sandığa giderken bu hassasiyeti düşünün ve sizler de gereğini yapın.”

Haber: Osman Yılmaz

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?