“GÖREVDEN ASLA KAÇMAM”

“GÖREVDEN ASLA KAÇMAM”

BAL Ligi 10.grup’ta mücadele eden  Görelespor’da Teknik adam Nazmi Turkut Odabaş, Göreleli olduğunu yılarca Görelespor’un forması ile bir çok başarılar elde ettiğini ve daha önce A takım ve Genç takım ile şampiyonluklar yaşadıklarını söyleyerek; “Teklif gelince hiç düşünmeden evet dedim” şeklinde konuştu.

Tecrübeli Hoca: “Bu camianın içinde gelen biri olarak ne zaman çağrıldıysa geldim ve kulübümüzün başarısı için elimden geleni yapmaya çalıştım. Bugün yine görevdeyim”dedi.

Sunay Güneş’in çocuğunun sağlık sorunlarından ötürü ayrılmasının ardından teknik adamlık görevine getirilen Nazmi Hoca; “Ben Göreleliyim ve Görelesporluyum. Bu camianın içinde gelen biri olarak ne zaman çağrıldıysa geldim ve kulübümüzün başarısı için elimden geleni yapmaya çalıştım. Bugün yine görevdeyiz ve Yeşil-beyazlı bayrağımızı en iyi şekilde dalgalandırmak istiyoruz” diye konuştu.

İYİ BİR KADROMUZ VAR

İyi bir oyuncu kadrosuna sahip olduklarını kaydeden tecrübeli teknik adam; “Şanssız puan kayıpları yaşanmış. Ben Palandöken maçı öncesinde göreve başladık ve o karşılaşmada son düdüğe kadar savaştık ve uzatmada attığımız golle bir puanı aldık. Bazı maçlara Eynesil’de çıkılması da kaybedilen puanlar da etken olabilir. Biz çok çalışacağız ve alabileceğimiz en iyi puanları alarak Görelespor’u iyi yerlere getireceğimize inanıyoruz” diye konuştu .

Haber : Serdar Kara

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?