Külekçi ve Karadeniz tek yumruk

Külekçi ve Karadeniz tek yumruk

Giresun Şoförler ve Otomobilciler Odası yönetimi için birlikte yola çıkan Mustafa Külekçi ile Yusuf Karadeniz şoför esnafına hizmete hazır olduklarını bildirdiler. Mart ayı sonuna kadar yapılması gereken Giresun Şoförler ve Otomobilciler Olağan Genel Kurulu’na ekip arkadaşlarıyla birlikte var gücüyle çalışan Külekçi ve Karadeniz Şoförler ve Otomobilciler Odası’nı daha aktif kılmak ve şoför esnafının sorunlarını yüksek bir sesle her platformda dile getirmek için göreve talip olduklarını kaydettiler.

Değişim ve yeni yönetim anlayışı için tüm şoför esnafının desteğini beklediklerini aktaran Yusuf Karadeniz ve Mustafa Külekçi, “Giresun Şoförler ve Otomobilciler Odası’nın yaklaşan olağan genel kurulunda yetki bize verildiği takdirde yağmur, çamur, gece-gündüz demeden halka ulaşım hizmeti sunan şoför esnafımızı en iyi şekilde temsil etmeye çalışacağız. Bu süreçte şoför esnafımızın yaşadıkları sorunlarını bilgi ve tecrübemizle, çözüm yollarının neler olduğunu planlayarak, ekibimizle birlikte çözmeye çalışacağız. Biz odamızı en iyi şekilde yönetmeye talibiz” dedi.

PROJELERİMİZLE GELİYORUZ

Giresun Şoförler ve Otomobilciler Odası için hedef ve projeleri bulunduğunu belirten Külekçi ve Karadeniz şunları söyledi;

“Önümüzdeki dönemde esnafımız bizleri bu makama layık görürse, yapacağımız önemli projelerimiz var. Projelerimizi hayata geçirmek için mücadelemizi sürdüreceğiz. Şoför esnafımız bizlere güvenirlerse onları asla mahcup etmeyeceğiz. Odamızı daha başarılı aktif kılmak için gecemizi gündüzümüze katıp çalışacağız. Şoför esnafına hizmet için biz hazırız”

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?