NİJERYA VE AZERBAYCAN’DAN OYUNCU TAKVİYESİ

NİJERYA VE AZERBAYCAN’DAN OYUNCU TAKVİYESİ

Giresun Sanayispor Bayan Futbol Takımı Antrenörü Mustafa Bayraktar yeni sezon çalışmalarını değerlendirdi.

Giresun Sanayispor Bayan Futbol Takımı Antrenörü Mustafa Bayraktar Giresun Karadeniz sahil yolu üzerinde bulunan 15 Temmuz Spor Kompleksi’nde öğrencileriyle  idmanda gazetemize konuştu.

Buradaki Minikler haricinde A Takım sorumluluğunu da üstlenen Bayraktar, kadroya iki ülkeden oyuncu dahil ettiklerini söyledi. Nijerya ve Azerbaycan’dan futbolcuları renklerine bağladıklarını belirten Bayraktar röportajımız esnasında çalıştırdığı minikleri anlattı. Bayraktar:

“HAFTANIN 6 GÜNÜ ÇALIŞIYORUZ”

“Yıldız ve minik takımları çalıştırıyorumBu ekip 2009 doğumludan başlayıp 2014 doğumluya kadar giden grubumuz. Kendi çocuklarımızı, Giresun çocuklarını, futbolu seven çocukları yetiştirip sosyal etkinlik oluşturuyoruz. Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere 6 gün çalışmalarımız devam ediyor. Uzman antrenörlerimizle de eşlik ediyor. Küçük kızlarımızın serbest zamanlarında boş zamanlarında fiziksel gelişmelerine katkı sağlamaya çalışıyoruz. Bir yandan da sosyal olmalarının önünü açmış oluyoruz. Çok güzel bir yönetimimiz, çok güzel bir yapılanmamız var. Sağ olsunlar onların da destekleriyle  başkanımız Fuat Köse ve ekibi ile bu işi ilerletmeye çalışıyoruz. Küçük kızlarımızın futbol sezonu bitti. Genç kızlarımız da yaz döneminde oynuyor.

BİR ÜST LİGİ ZORLAMAYA UĞRAŞACAKLAR

A takımımız da var. A takımımızda bu ayın 20’sinden sonra maçlarına başlayacak, transferlerimizi yaptık. Yabancı oyuncular aldık.

Nijerya ve Azerbaycan’dan oyuncularımız da bizlerle. Birlikte başarılı olmaya bir üst ligi zorlamaya uğraşacaklar. Futbolcu kardeşlerimiz boş zamanlarını bilgisayar başında, televizyon başında ya da tabletlerin dünyasında oyunlar oynayarak geçirmek yerine, sosyal aktiviteye katılsınlar. Gelip burada bizimle beraber sosyal etkinlik yapsınlar. Bu çocukların bazıları belki il dışına bile çıkmadılar ama futbol sayesinde il il  gezdiler. Müsabakalara gittiler” diye konuştu.

Haber : Hakan Çelebi

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?