Oğuzhan Uğur Kimdir?

Oğuzhan Uğur Kimdir?

Oğuzhan Uğur, Türk yönetmen, karikatürist, senarist, müzisyen, sunucu ve Youtuber gibi pek çok farklı kariyer aşamasına sahiptir. Bu nedenle Uğur Türkiye ve yurtdışı üzerinden yoğun olarak takip edilmektedir. Türkiye’den ise Oğuzhan Uğur boyu kaç merak ediliyor.

Kendisi tarafından vurgulandığı üzere Uğur’un boy oranı 171 cm civarında yer almaktadır. Ünlü sunucu 29 Ocak 1984 yılında Ankara ilimizde dünyaya gelmiştir. Kariyer hayatının büyük bir kısmını ise bu ilimiz üzerinden sürdürmüştür. Uğur bugün pek çok kanallarda sunuculuk ve yönetmenlik gibi görevlerde yer almaktadır.

Kariyer basamaklarına genç yaştan itibaren geçiş sağlamıştır. Aynı zamanda kendine özel Youtuber kanalıyla dikkatleri üzerinde toplamıştır. Bu kanal üzerinden de binlerce aktif takipçisi mevcuttur.

Oğuzhan Uğur Kimdir?

Ouzhan Uğur söz konusu alanlarda üstün yeteneklere sahiptir. Bu nedenle ilgili sektörlerin önde gelen en ünlü isimleri arasında yer almaktadır.Uğur, Kova burcuna sahip olup 70 kilogram vücut ağırlığına sahiptir. Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Bölümü üzerinden mezun olmuştur.

Oğuzhan Uğur aynı zamanda Türkiye’nin en başarılı Youtuber fenomenleri arasında yer almaktadır. Kendine özgü videolarıyla izleyiciler tarafından yoğun bir şekilde beğeni almaktadır. Boyu, ayrıca özellikle Single tarzından çeşitlili şarkı albümleri de çıkartmıştır. Bu kapsamda müzik dünyasında da yer almıştır.

Oğuzhan Boyu kariyer hayatı kapsamlı olduğu görülmektedir. Ünlü isim eğitim dönemleri boyunca sektörün ünlü isimleriyle çalışma fırsatı elde etmiştir. Bu dönemler boyunca kendini pek çok alanlar üzerinden geliştirmiştir.

2011 yılında sunduğu Ağır Abi adlı filmde yönetmenlik görevinde yer almıştır. Filmin uzun süre izlenmesi Boyu’nun dizi yönetmenliğinde de profesyonel anlamda hizmet sunduğunu göstermiştir.

2012 yılında ise müzik sektöründe yer almıştır. Bu dönem içerisinde hazırlamış olduğu albümüne Çok Şükür adını vermiştir. Bu albümden sonrasında ise tekli şarkı parçalarıyla müzik alanına devam etmiştir.

Çıkardığı Tekli Parçalar

Oğuzhan Uğur çıkartmış olduğu tekli parçalar İstemiyorum, Panpa, Sağ Salim Biyolojik Unsur ve son olarak Kıskanç parçalarıdır. Uğur, Youtube video izleme kanalından yayınlarını ise Babala TV adlı kanal üzerinden gerçekleştirmektedir. Kendisine ait henüz bir sosyal medya iletişim hesabı bulunmuyor. https://haymanagazetesi.org/haber/14751316/oguzhan-ugur-kimdir-ne-is-yapiyor-oguzhan-ugurun-babasi-kim-oguzhan-ugur-aslen-nereli-boyu

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?