SP’DE BATLAMA İÇİN İMZA YAĞMURU

SP’DE BATLAMA İÇİN İMZA YAĞMURU

Saadet Partisi Giresun İl Başkanı Abdülkadir Bektaş, Batlama Vadisi’nin ilçe olması kadar normal birşeyin olamayacağını söyledi.

Batlama ilçe komitesini kabul eden Bektaş, “Burada 26 köy var.Giresun’da 26 tane köyün bir arada olup da, belediyesi ve ilçesi olmayan başka yöre yok. Hizmet almak için bu yöreye ilçe kurulması şart” dedi.

Komite Sözcüsü Hakan Cenger ise Batlama Vadisi’nin eski doğal güzelliğine kavuşması halinde yörenin işadamlarının destek olacağını belirterek, “Çok değerli bir işadamımız Batlama Deresi’nin kirliliğinin giderilmesini istiyor. O derede eskisi gibi su içme imkanı oluşturulmasını istiyor. Orada yüzmek ve balık tutmak istiyorlar.Bu sağlanırsa, Batlama İlçe binasını kendileri yapmayı söz verdi. Bizim komitemiz Batlama’nın tüm sorunlarını çözmek için gayret gösterecek. İstanbul’daki bu işadamımız Batlama İlçe binasını yapacak.Yörede birliktelik oluşuyor. Komite olarak sadece ilçe olmak için değil, yörenin her yönden gelişmesi için de çalışıyoruz” dedi.

Komitenin Onursal Başkanı Şaban Durmuş ise Bektaş’a teşekkür ederek, “Saadet Partisi’ni yanımızda görmek istiyoruz.İmzalarınız bizler için oldukça önemli. Batlama ilk defa davasına sahip çıkıyor” dedi.

SP Merkez İlçe Başkanı Saim Öksüz de, “Ben de Batlamalıyım.İlçe olmak için elimizden ne geliyorsa yapacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Daha sonra Bektaş, Öksüz ve tüm partililer, Batlama Vadisi’nin ilçe olması için imza verdiler ve günün anısına toplu fotoğraf çektirdiler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?