YENİDEN REFAH PARTİSİ’NDEN TAM DESTEK

YENİDEN REFAH PARTİSİ’NDEN TAM DESTEK

Yeniden Refah Partisi Giresun İl Başkanı Ömer Duman, Batlama Vadisi’nin ilçe olmayı hak ettiğini ancak ilçe kurulduktan sonra göçü tersine çevirecek adımlar atılması gerektiğini söyledi.

Batlama İlçe kurma komitesini kabul eden Duman, “Biz 26 köyün olduğu bir yörede bir ilçe ve 1 belediye kurulmamasını zaten büyük eksiklik olarak görüyoruz. Türkiye’de bunun başka bir örneği galiba yoktur. Ancak İlçe kurmak da tek başına yeterli olmaz. Orada radikal projeler üretmek ve insanları orada tutmak lazım. Bizim parti olarak bu konularda ciddi projelerimiz var. Biz iktidara geldiğimizde Batlama İlçesini kuracağız ve göçü tersine çevireceğiz” dedi.

Yeniden Refah Partisi Bölge sorumlularının da renk kattığı ziyarette konuşan komite liderlerinden Mustafa Başer, Yeniden Refah Partisi’nin desteğinin önemli olduğunu ifade ederken, Komite sözcüsü Hakan Cenger de yörenin özelliklerini anlattı. Komitenin lider isimlerinden Saim Öksüz ve Şaban Durmuş da, siyasi parti ayrımı olmadan herkesi bu konuda tek yumruk olmaya çağırdılar. Ziyarette söz alan Aynur Yahşi, Halil Küpeli de birliktelik mesajları verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?