Yalı Çapkını Oyuncuları Kimler? Dizi Konusu Nedir?

Yalı Çapkını Oyuncuları Kimler? Dizi Konusu Nedir?

Yapı Çapkını oyuncuları sıklıkla sorgulanıyor. Star TV’nin sevilen dizilerinden biri olan Yalı Çapkını, milyonlarca insanı ekrana kilitliyor. İşte bu dizi hakkında merak edilenler…

Yalı Çapkını Oyuncuları Kimler?

Star TV’nin popüler yapımlarından biri olan Yalı Çapkını, ikinci sezonda da beklentileri karşılıyor. Heyecanlı bir izleme deneyimini teşvik eden Yalı Çapkını, çoğu insanın favori dizilerinden biri olarak dikkat çekiyor. Bu diziyle yeni tanışanlar ve diziyi izlemek isteyenler ise Yalı Çapkını oyuncuları araştırması yapıyor.

Dizinin başrollerinde Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu dikkat çekiyor. Ayrıca Çetin Tekindor da başrol oyuncularından biridir. Diğer oyuncular arasında Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Doğukan Polat, İrem Altuğ, Öznur Serçeler, Hülya Duyar, Diren Polatoğulları, Sezin Bozacı, Yiğit Tuncay, Buçe Buse Kahraman, Cansu Fırıncı, Selen Özbayrak, Umut Gezer yer alıyor.

Yalı Çapkını Konusu Nedir?

Yalı Çapkını ele aldığı konu açısından izleyenleri etkiliyor. Gaziantepli Korhan ailesinin direği Halis Ağa, torunu Ferit’in evlenmesine karar verir. O günden sonra olaylar hız kesmeden devam eder. Yali Capkini yeni bolum neden yok sorusunun cevabı da kimi zaman araştırılmaktadır. Özel günlerde ve bayram gibi dönemlerde dizinin çekilmediği olabilmektedir.

Yalı Çapkını Nerede Çekiliyor?

Gaziantepli bir ailenin maceralarına odaklanan dizinin çekimleri Gaziantep gerçekleşir. Bazı sahneler ise İstanbul’un çeşitli semtlerinde çekilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?