YENİYOLSPOR’A GEZGİN’İN ELİ DEĞDİ!

YENİYOLSPOR’A GEZGİN’İN ELİ DEĞDİ!

Geçtiğimiz sezon fırtınalar estiren Mavi-Beyazlılar, yine aynı tarifeyi uygulamak istiyor.

Geride kalan sezonda ligi namağlup şampiyon tamamlayan Mavi-beyazlılar yeni sezona Ercan Gezgin nezaretinde hazırlanıyor.

Mavi-beyazlı ekiple beraber rekorları alt,üst eden Teknik adam Adil Tozlu’nun Giresunspor ile anlaşmasının ardından bazı isimlerle görüşen Yönetim kurulu, aradığı teknik adamı şu ana kadar bulamazken Kocaelispor ile şampiyonluk yaşamış olan Gezgin ile şimdilik çalışmalarına devam ediyor.

Yeniyolspor’un her zaman hedefleri olan bir kulüp olduğunu ifade eden Başkan Naim Demir, “Bu sene de takımımızı en iyi şekilde yönetip geçen sene yarım bıraktığımız işi tamamlamak istiyoruz. Penaltılarla BAL Ligi’ni kaybetmek bizi çok üzdü. İnşallah bu sene bu özleme son vereceğiz.” ifadelerini kullandı.

Geçmişi başarılarla dolu çok büyük bir camia olduklarını ifade eden Demir; “Hedeflerimiz doğrultusunda adımlar atmaya devam ediyoruz. Yeniyolspor’u her zaman gururla izlenen bir takım yapmak için mesai harcıyoruz.  Yeniyolspor’u seven herkesi yanımızda görmeyi arzuluyoruz.” diye konuştu.

KAPTAN SEFA NELER SÖYLEDİ?

Futbolu bırakacağı söylenmesine rağmen camiadan gelen istek üzerine bu kararından vazgeçen Sefa Canikli, yeni sezonda yine fırtına gibi esmek istediklerini söyledi.

Gezgin ile çalışmanın kendilerine yenilikler kattığını kaydeden Kaptan Sefa “ Bizim talebimiz kırmadı ve geldi. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Hep birlikte Yeniyolspor’u en üst seviyeye taşımanın gayreti içindeyiz.Hedefimiz belli ve o hedefe ulaşmaya çalışacağız” dedi.

Haber: Fırat AKYOL

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?