4 PARTİDEN GEZMİŞ’E TAM DESTEK

4 PARTİDEN GEZMİŞ’E TAM DESTEK

Gezmiş “İLK KADIN VEKİL OLMANIN GURURUNU BİRLİKTE YAŞAYACAĞIZ”dedi

CHP seçim çalışmalarını sürdürüyor.Birinci sıra adayı Elvan Gezmiş ,Deva,Saadet,Gelecek Partisi ve Türkiye Değişim Partisi teşkilatları ve vatandaşlarla iftarda buluştu.

4 parti teşkilatının verdiği destek ile moral bulan CHP kurmayları ,misafirlerle yakından ilgilendi

Törende konuşan ilk sıra adayı Elvan Gezmiş, “Önümüzde tarihi bir seçim var. Bu seçimi kazanarak ülkemizde huzurlu ve güvenli bir yaşamı sağlayacağız. İlimize özel  teşvikler uygulayarak; üretimi, istihdamı ve istikrarı sağlayarak Giresun’un hakkını alacağız” dedi.

MİLLET İTTİFAKI’NDAN  CHP’NİN ADAYLARINA TAM DESTEK

Millet İttifakı’nı oluşturan partilerden Saadet, Deva, Gelecek partileri İl başkanlarının yanı sıra Türkiye Değişim partisinin il temsilcilerinin de katıldığı iftar yemeği önceki akşam Kale Resteurant’ta yapıldı. 300 kişinin yer aldığı yemekte konuşan CHP Milletvekili adayı Elvan Işık Gezmiş’in konuşması büyük alkış alarak geceye damgasını vurdu.

“İLK KADIN VEKİL OLMANIN GURURUNU BİRLİKTE YAŞAYACAĞIZ”

Gezmiş; tarihinde kadın vekil çıkaramayan Giresun’un ilk kadın vekili olmak için çaba harcadığının altını çizerek; “Bu onur ve gururu hep birlikte yaşayacağız. Bize inanın ve güvenin. Giresun’un sorunlarını çözme noktasında sizlerle birlikte hareket edeceğim ve kapım herkese açık olacak” ifadelerini kullandı.

Hak, hukuk, adalet mücadelesini kesintisiz sürdürdüğüne dikkat de çeken Gezmiş; daha yaşanabilir bir Türkiye ve sorunları çözülmüş bir Giresun yaratmayı amaçladıklarını söyledi. Gezmiş şu ifadeleri kullandı:

ÜRETİMİ İSTİHDAMI SAĞLAYACAĞIZ

“Ülkemizin geleceği için hak, hukuk, adalet mücadelemizi sürdüreceğiz. Tarikatlardan ülkemizi arındırıp, ilimi irfanı hayata geçireceğiz, fındığımıza katmadeğer kazandıracağız. Üretimi istihdamı sağlayarak huzurlu bir Giresun’u yaratacağız. Böylece gençlerimizin ekmek parası için başka diyarlara gitme zorunluluğunu ortadan kaldıracağız.”

GİRESUN HAKKINI ALACAK

Ben merkez çocuğu, Bulancak torunu, Keşap geliniyim, ama biliniz ki kadın olmam sebebiyle tüm ilçelerimizin milletvekili olacağım. Hemşehrilerimin emrinde bu görevi yapacağım. Birlik ve beraberlik içinde çalışarak başaracağız. Giresun’a da, ülkemize de baharı getireceğiz”

Haber: Osman Yılmaz

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?