AKSU MAHALLESİ’NDE ASFALT ÇALIŞMASI SONA ERDİ

AKSU MAHALLESİ’NDE ASFALT ÇALIŞMASI SONA ERDİ

4 BİN METRELİK YOL GÜZERGÂHINA SICAK ASFALT SERİLDİ. İKİNCİ ETAP PRESTİJ CADDE PROJESİ’NDE SIRA ORTA REFÜJ VE KALDIRIMLARDA…

Giresun Belediyesi tarafından başlatılan ‘Prestij Cadde’ kapsamındaki Aksu Mahallesi Pazar Caddesi’nin ikinci etabında son aşamaya gelindi.

Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nun talimatıyla başlayan ve ilk etabı tamamlanarak, mahalle halkının hizmetine açılan Pazar Caddesi’nin ikinci etabı da tamamlanmak üzere. Hafta sonu gece geç saatlere kadar serimi devam eden sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Şenlikoğlu, mesai yapan personeline kolaylıklar diledi.

Yenileme projesi kapsamında, Aksu Mahallesi ve Çaykara Mahallesi arasındaki yol ağında altyapı ve yol genişletme çalışmaları gerçekleştirildi, son olarak da sıcak asfalt serildi. Çotanak Spor Kompleksi, Eğitim Araştırma Hastanesi, TOKİ Konutları ve eğitim kurumlarının yer aldığı güzergahta şimdi sıra orta refüj ve modern güvenli kaldırımlarda.

Bu çalışmaların da hızlanarak tamamlanacağını ifade eden Başkan Şenlikoğlu, “Şehrimizde artık modern bir yaşamı paylaşmak istiyoruz ve bunun için şehrimize güzellik kazandıracak projelerimize devam ediyoruz. Aksu ve Çaykara Mahallelerimiz yenilenen yollarıyla daha güzel oldu. Geriye ise ufak dokunuşlarımız kaldı. Yoğun olarak kullanılan bu bölgede trafiği rahatlatmak ve hemşehrilerimizin daha rahat ulaşımlarını sağlamak en öncelikli amacımızdı. Çok şükür, 4 Bin metre uzunluğunda ana caddelerimizin asfaltlama çalışmalarını tamamladık. Mesai arkadaşlarımın emeklerine sağlık. Hayırlı olsun.” ifadelerini kullandı.

Vatandaşlar da memnuniyetlerini dile getirirken, yol ağının oldukça konforlu ve güvenli bir hal aldığını ifade edip, bu çalışmalardan dolayı Başkan Şenlikoğlu’na teşekkür ettiler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?